Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10,5hós tápszeres kislányomat...

10,5hós tápszeres kislányomat le kéne már szoktatnom az éjszakai evésről? 1x ébred 2-3 körül, ha kap enni reggelig alszik, ha nem 20percenként kel. Meddig "normális"hogy éjjel eszik?

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:

ezt nehéz megmondani, de ennyi idősen még teljesen normális. mit jelent, hogy reggelig alszik? meddig?


a fiam 11 hónapos, ő 5-6 közt kel, eszik 200 ml tápszert és 7-8-ig alszik. szerintem egy idő múlva el fogják ezt hagyni. :)

2011. febr. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia. Lehet hogy tényleg éhes.

Az én kislányom 11hónapos. Este nagyrészt azt vacsizza amit mi. Lefekvéskor megiszik még 120-150ml tápszert. Így nem kell éjjel,legalábbis nem azért mert éhes.

2011. febr. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
tényleg éhes,mert 200ml-t is megeszik éjjel,de lefekvéskor is 200-250ml-t vacsizik.Napközben is egész jól eszik 250gr.husosfőzi,150,gyümi,2x 150ml.táp,plusz a vacsi és az éjjeli.este 9kor alvás és 8kor ébred reggel(közben eszik)Szerintetk majd elhagyja magától az ébredést vagy "segítenem" kell neki?
2011. febr. 13. 18:40
 4/9 anonim ***** válasza:
11%
Próbáld meg jól megetetni szilárd étellel. De úgy is magától fog átállni.
2011. febr. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mit eszik vacsit? ha délben eszik főzit, délután gyümit, este főzit plusz tápot, elég kéne legyen neki.

Én amondó vagyok, hogy csak rossz szokás az éjjeli kelés.

2011. febr. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg,hogy fürdés előtt valami laktatóbbat(főzelék,tejpép,kenyérfalatkák)és fürdés után a tápszer!
2011. febr. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

ha fürdés előtt adok neki vmit akkor tápot már nem eszik-egyébként se nagyon szereti..

-Ha csak rossz szokás lenne nem enne ennyit éjjel,nem?

2011. febr. 13. 20:44
 8/9 A kérdező kommentje:
mondjuk biztos sok energiát éget,mert már megy kb.két hete és régóta nem hízik semmit még mindig 7700-7800gr.
2011. febr. 13. 20:46
 9/9 anonim ***** válasza:

akár én is írhattam volna a kérdést, csak a lányom elmúlt már 1 éves.

nem tudom, hogy le kell-e szoktatni, de az én lányom most szokott rá igazán.

hasonlóan eszik, mint a te lányod, és ha a fürdés előtt eszik, akkor bizony alig fogy a tápszerből utána. már egy kicsit hamarabb kap vacsit, úgy fél 6-6 körül és 8 után eszik tápszert, mégis felébred éjjel, és nem mindig alszik vissza teával. megjegyzem nem egyidőben ébred, van hogy többször is. ha 3 körül ébred, illetve később, akkor automatikusan készítek egy kis tápszert, és pár perc múlva már alszik is.

már megszoktam, hogy éjjel kelünk hozzá, így én nem akarom erről leszoktatni, ha éhes, akkor kap enni. majd kinövi.

2011. febr. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!