Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy viselte babátok a 2...

Hogy viselte babátok a 2 hónapos védőoltásokat, amiket a combijába kapott?

Figyelt kérdés
Nagyon sírt, üvöltött közben és utána?Mennyi idő után bírtátok megnyugtatni, ha nagyon sírt?Belázasodott?Borogattátok a kis combijait?Estére már nyugodtan bírt aludni?Mi holnap du menyünk kicsit tartok tőle...
2011. febr. 14. 09:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze,hogy sírt,hiszen megszúrták.Én borogattam neki,és este kúppal aludt nehogy belázasodjon.Nem lett semmi baj :)
2011. febr. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lányom is sírt nagyon. Kb. 2 perc alatt megnyugodott. Utána semmi baja nem volt. Nem is lázasodott be szerencsére. De eddig egyik oltásnál sem.
2011. febr. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam gyorsan megnyugodott! Akkor sírt egy picit ahogy megszúrták, de gyorsan abba hagyta! Nála eddig egy oltásnál sem jelentkezett semmilyen mellékhatás. Nem is borogattam, nem volt hőemelkedése sem. Jövőhéten kapja a Prevenart, kíváncsi leszek azt hogy viseli majd!
2011. febr. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kisfiam megkapta 2 hósan a kötelezőt és a Prevenart is, úgy sírt, hogy fújkálni kellett közben az arcát, hogy vegyen levegőt.

Ahogy kijöttünk a rendelőből megnyugodott.

Még csak hőemelkedése sem volt az oltás után (a 3 hós után sem, itt a rotavírus ellenit is megkapta), de a biztonság kedvéért amikor hazaértünk adtam neki egy lázcsillapító kúpot és persze borogattam a helyét.

2011. febr. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én babám sírt a 2 hónapos szuriknál, de hamar megnyugtattam. Aztán a napot szinte végigaludta, ami nem volt rá jellemző. Borogattam neki. Estére picit lázas lett (38,2 a levont után), Germicid kúptól lement.

A 3 hónaposnál 38,3 (Nurofen) és kevésbé sírt az oltáskor, bár akkor csak egyet kapott. Borogattam.

4 hónaposnál megint 2 szuri volt, szinte nem is sírt, csak mikor benyomták, nem borogattam és nem is lett lázas.

2011. febr. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!