Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes ilyen játszószőnyeget...

Érdemes ilyen játszószőnyeget venni? Használtan szeretném.

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 14. 10:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én megvenném a helyedben! Nekem ez nagyon tetszett és ilyet szerettem volna a kisfiamnak de aztán kaptunk játszószőnyeget ajándékba így nem kellett venni!

De én ilyet szerettem volna mindig :)


Szerintem jó választás!

2011. febr. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én sok dolgot felesleges pénzkidobásnak tartok, de a játszószőnyeg az egy olyan dolog ami megéri az árát. Az én gyerekem nagyon szerette, de az is igaz, hogy onnantól kezdve, hogy már kúszott mászott rá se bagózott, szóval jól teszed, hogy használtat veszel. Még lehet te is eladhatod. Én is egy börzén vettem 1500-ért igaz nem ilyen hightec volt, de bejött.
2011. febr. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
33%

Előző a saját örömére venné, ahogy írta is... gáz. A kérdésedre válaszolva, felesleges ennyire puccos, mert ő ebből a felét sem "fogja fel". Színes, mozog, zenél, ilyet kapsz olcsóbban is.

Én 2300 ft-ért vettem másfélét használtan, nagyon szép, szuperül beválik. Lehet a babád le se köti. Sok babát nem köt le...

2011. febr. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem ilyen van mint ez!Jó,de kaptunk egy másikat ami 1000x jobb!!!Nagyon jól lehet használni és szuperül fejleszti a babám mozgását is!Én inkább ilyet vennék!!!


[link]

2011. febr. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én megvenném,nagyon klassz.Éppen az utolsót nem venném meg,újszülöttként abban görnyed a baba.Az enyémek a játszószőnyeget még 1 évesként is szerették,csak nem feküdtek alá,hanem térdeltek mellette.Ha már nem kell,ezt kevés árkülönbözettel jól el is tudod adni,mindig keresett lesz.
2011. febr. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szia, nálunk nem vált be! Szerencsére nem adtunk érte pénzt, nagyon bántam volna!!! Ajándékba kaptuk, és már tudom, mit nem fogunk vinni soha senkinek babalátogatáskor...
2011. febr. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok!Amíg újszülött volt nem is így használtuk,hanem a belső felfújható gumi nélkül,de 5-6 hónapos korában iszonyat sokat fejlesztett a mozgásán!!!
2011. febr. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
bocsi 11.02-es,nem utolsó előtti
2011. febr. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nekünk egyszerűbb van, nagyon szereti a lányom!
2011. febr. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. febr. 14. 12:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!