Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor álljak elő ujra a...

Mikor álljak elő ujra a babatémával? Nem akar kistesót!

Figyelt kérdés

6 hós a pici fiunk, de én szeretnék neki tesót!!

Természetessen nem most rögtön!!

A párom viszont közölte neki nem kell még1 baba!!

Igazság szerint azt mondta először is hogy nem kell neki egyáltalán baba ,de hát hála istennek jött!!

Eszünk ágában nem állt elvetetni!!

De révén hogy ő is egyke gyerek volt a példa előtte van nem kell tesó!!

Mikor álljak elő ujra a babatémával?

Nem akarom hogy egyedül legyen a kisfiam!! üdv egy 6 hós baba anyukája


2009. febr. 11. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem másfél év van a két gyerek között, úgy érzem kicsit még várhattam volna, nem volt könnyű két ilyen picivel egyszerre (bár hozzáteszem nekem az apjuk semmit nem segített).

A saját szervezetednek is kell még egy kis idő a teljes regenerálódáshoz, illetve amíg szoptatsz addig semmiképpen sem javaslom hogy újra teherbe ess, mert a már meglévő babának is szüksége van minden fontos tápanyagra amit az anyatejből kap, és a fejlődő magzatnak is szüksége van rá, effektíve mindkettő tőled "szívja el".

A férjedet is puhítsd még egy kicsit.

Én is egyke voltam, de örülök neki, hogy 2 gyerkőc van, jól elvannak egymással, sosem unatkoznak. Én gyerek koromban rengeteget unatkoztam, ugyebár nem volt tesó, a szüleim meg nem engedtek le játszóterezni a többi gyerekhez. Szóval, jó az ha az embernek van tesója, erről finoman próbáld meggyőzni apát! Sok sikert

2009. febr. 12. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

azt nem mondta, hogy miert nem akar még egy babat? mert akkor, ha tudod "mivel allsz szemben", konnyebb érvelni.


sok sikert!


(én is egyke voltam, de nagyon orultem volna egy testvernek.. bar eleg rossz csaladi korulmenyeim voltak, szoval lehet, hogy jobb, hogy csak en eltem at egyedul..bar lehet ketten konnyebb lett volna)

2009. febr. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenképpen győzd meg,hogy legyen kistesó.Sokkal jobban el tudnak majd játszani egyedül,és sokkal jobb játékokat találnak ki mint ha felnőtekkel játszanának.Ja és felnőtt korban is annyira jó (szerintem)hogy az embernek van testvére,és lesznek majd unokatesók.Nekem 6 testvérem van,és mindegyiket imádom!

Még leírok egy példát,ami nagyon szomorú.A nővéremnek nyáron halt meg a 15 éves lánya autóbalesetben,ha nem lenne még egy gyereke,valószínűleg már ő sem élne,vagy a férjétől elváltak volna!Az életben maradt gyereke tartja benne a lelket,és ad neki erőt!

2009. febr. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek a válaszát!

Hát nehéz dolog de majd meglátjuk mit hoz a jövő!!

Mi szán nekem nekünk a sors!!!

2009. febr. 12. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!