Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lányom 18 honapos ányom csak...

Lányom 18 honapos ányom csak 10 kiló nagyon sovány mit tegyek hogy egyen hizzon?

Figyelt kérdés
2011. febr. 14. 20:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Utolsónak:miért baj a péksüti????A kifli is az:-DAmúgy meg egy fahéjas,-kakaós csigtól vagy túrós batyútól semmi baja nem lesz.....

Az én fiam 19 hós éa 10,2kg 86 cm én is el voltam keseredve mi Cebion Multit eszünk kezdetben csinált étvágyat de már nem nagyon veszem észre hogy töbet enne.Amúgy a mi gyerekdokink is nyuktatgat hogy semmi baj vele nem sovány és nem is kell hurka.Gyurkáka nevelni.

Egy Pék:-)))

2011. febr. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
helyesírási hibáimat javítom:kakaós csiga,-több,-Hurka-Gyurkákat(mielőtt ebbe is beleköttök)
2011. febr. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Nekem kisfiam van,17hónapos mult,és 82cm és 9,4kg hozzá,és én nem bánom,h nem kis kövérke,a doki nénink is mindent rendben talált vele,ö ilyen alkatu,mondjuk én is és az apukája is vékonyak vagyunk! :)

Szerintem nem kell öt hizlalnod,ha minden rendben van vele és jó kedélyü,de egyébként ha hizlalni szeretnéd,én a tejpépet hallottam ugy,h szépen hizlal,bár nekem is eszik azt is a kisfiam,de mégsem hizott el töle :)

2011. febr. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem egyáltalán nem sovány a kislány, nekem fél évesen kb.80 centis és 10,5 kg volt, decemberben elkezdtük szedni a béres cseppet és most mintha szedett volna magára, de még akkor se mondtam volna rá hogy sovány.
2011. febr. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Az én lányom 18 hónaposan 85cm volt és szintén 10kg.

Most 24 hónapos 89cm és 11kg.

Én is mindig aggódtam, hogy ez kevés, de a doktorbácsi megnyugtatott, hogy teljesen egészséges.

Cipelni ennyit is pont elég, olyankor nagyon nehéz :)

2011. febr. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

20 hónapos és 10,5 kg-os és 92cm-es kislányom van.


Kapott már Cebion multit, Béres cseppet, mindenféle ajánlott dolgot. NEM lett jobb az étvágya. Világ életemben dagi babára vágytam, hát nem lesz.


Bele kell törődni. A doktornőm rám is pirított, hogy talán disznót nevelek levágásra? Vannak pufi babák és vannak vékonyak.


Az enyém magas és pont emiatt tűnik soványkának. De hát mit csináljak az apja is ilyen.


Ha az orvos szerint minden rendben van akkor ilyen az alkata. Nem kell rögtön orvoshoz rohanni, és agyondöfködtetni szegényt.


(pont ma láttam egy babát. 6 hónapos és olyan kövér, hogy alig látott ki a szemén a pufiságtól. hangosan szuszogott a levegőért. anyatejes. de olyan kicsi volt csak 62 cm. az én lányom akkor már 71 volt. szerintem az sem jó, ha dagi)

2011. febr. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Kisfiam 19 honapos.

Mult honapban a 18 honapos meresen volt 10, 6 kg es 89 cm.

Nem sok de a mi doki nenink is elegedett. O is magas azert tunik meg vekonyabbnak. De nalunk is Apa ilyen alkat..nincs mit tenni. Amugy O eszik normalisan.

Probaljatok meg amiket fentebb ajanlottak,esetleg :)

2011. febr. 15. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
aki belekötött a péksüteménybe: miért ha otthon sütsz kakaós, túrós stb csigát vagy kalácsot (kenyérsütő gépben nagyon jókat lehet) az miért rossz? Itt már mindenbe belekötnek egyesek...a napot csak nem kezdeném gyümölccsel!
2011. febr. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Alkati kérdés.A lányunk 2(!) éves múlt és csak most érte el a 10 kg-ot és 82 cm-t.Minden kivisgálást végigcsináltunk a vashiánytól a gasztrón át a csontsűrűségig, növekedési hormonig.Teljesen egészséges.Mi sem vagyunk túl nagydarabok és mindketten pilinszkák voltunk gyermekkorunkban.

Volt Béres csepp, Cebion, Vitacolan...sorolhatnám...semmi változás.

Ha változatosan eteted és élénk, arányos gyerek és az orvos nem csesztet, akkor ne félj, nem lesz semmi baj, kinövi majd.

2011. febr. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is rossz evő, 19 hónapos és 10kg. De nem mondanám soványnak, csak nem duci. az orvos szerint is rendben van. Adtam neki a béres cseppet, attól jobban evett, de a védőnő nem ajánlja, mert még nem tudni, h allergiás-e a fémekre. Most egy homeopátiás szerrel próbálkozunk: Schüssler só D12. Bár már kezdem megszokni, hogy keveset eszik és kész. Annyit eszik, amennyi neki kell. Ráadásul nagyon válogatós is. Kevés étel van, amit meg is eszik.
2011. febr. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!