Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csúfolni fogják a babám?

Csúfolni fogják a babám?

Figyelt kérdés
szült még vki április 1-én?
2009. febr. 12. 11:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

Primitív, aki csúfolja ezért vagy bármiért.

én április 17-re vagyok kiírva, de ki tudja, ha elobb akar jonni, lehet még nekem is 1.-re esik...:-)

2009. febr. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

ez butaság, nem fogják csúfolni

a kisfiam febr. 29-én született 4 évente lesz szülinapja, ez jobb?

2009. febr. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az unokatesom szuletett aprilis 1-en. Ma mar szep felnott no, es soha senki nem csufolta. (sot o maga szokta mondani amikor valami hulyeseget csinal vagy eppen szeleburni...hogy na latszik hogy aprilis elsejen szulettem...es persze ezen mindenki jot nevet)
2009. febr. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

1-2 megjegyzést biztos fog kapni, de azt is inkább poénból. Én ismertem 2 embert is, akik márc.31-én születtek, ők mindig megkapták, hogy olyan bolondok, hogy 1 nappal később kellett volna születniük. De ez mindig poén volt, sose csúfolás.

Én jan.1-én születtem, az újévi malac hozott, ezt szokták mondani.

Az esküvőnk febr.29-én volt, arra is mindig megkapjuk, hogy 4 évente kell ünnepelni, sose leszünk 50 éves házasok.

De ezek mind viccből vannak. Ne izgasd ezen magadat szerintem!!


Akinek a babája febr.29-én született, melyik napra anyakönyvezték, 28-ra, vagy 1-re? Csak kíváncsiskodok :)

2009. febr. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Április 18-ra voltam kiírva de jött valami front és hát így hamarabb jött,jól esik amit írtatok!!!!!!:->>>>
2009. febr. 12. 12:06
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van aki ezen a napon szült, ugyanolyan nap mint a többi. A babák nagy része egyébként sem szokta nagyon figyelembe venni a kiírás napját. Az esetleges csúfolódáson meg ne aggódj! Egy gyerek közösségben van/lehet ilyen, de annyi más "indokot" találnak erre.
2009. febr. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%
Az én lányom 2008. április 1-én született. Biztos lesz viccelődés a suliban de ezt inkább az előnyére akarom fordítani, hogy nem mindenki ilyen szerencsés mint Ő hogy ekkor született!
2009. febr. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
Nekem a barátnőm/osztálytársam született április 1-én. Megmondom őszintén, hogy csak akkor volt egy hétig érdekes, amikor 5. osztályban számunkra is kiderült, hogy ez a bolondok napja.
2009. febr. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%

Ugyan! Ha csúfolni akarják a gyereket, akkor megtalálják a módját, hidd el! Nem kell hozzá semmi extra. Sztem a gyerekek nagyon gonoszul tudnak viselkedni egymással (a felnőttek is, csak ők másképp).

Mkit meg tud "találni" az, akinek ilyen szándéka van, csúfolódásra könnyű okot találni.

Amúgy elsütik ezt a poént egyszer, aztán már nem lesz sláger.

Az én lányom Halloween-kor született, az sem jobb! (gondolj a töklámpásokra pl!) :D

2009. febr. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
február 29-re anyakönyvezték a babámat, fel se merült senkiben hogy 28 v 1 legyen. Ja és febr. 23-ra voltam kiirva.
2009. febr. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!