Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szoktassam hozzá a...

Hogy szoktassam hozzá a humana ha lc-pufa tápszerhez? Valami praktika esetleg?

Figyelt kérdés
4,5 hónapos kislányom,cicizünk még ,de már nem igazán elég neki.3 hete kap már pótlást is a Dm-es baby loves bio tápszerből,nagyon szereti.Ma voltunk dokinál és emlitettem neki a tápszert,és a huma-nát írta fel.Délután már cici után megkínáltam,rá is húzott de csak 20ml evett belőle és kilökte.Dr. néni azt monda,hogy azt adjam neki amit felírt.Este is majd megpróbálom,csak nem tudom mit csináljak ha nem kell neki.Ötletek?Valahogy megtudnám vele szeretetni?
2011. febr. 15. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:
És mi van, ha összekevered a Dm-el? Tehát háromnegyede dm-es, a negyede a dokinő által felírt...Ha már így megszokta másnap emeled az adagot a felére, fele a gyógyszerári, fele a Dm-es...És így tovább. Talán így megszokná az ízét, mert biztos az a baj, és könnyebben elfogadná...Csak egy ötlet, de hátha beválik.
2011. febr. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen megpróbálom!
2011. febr. 15. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!