Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasfájós baba, már teljesen...

Hasfájós baba, már teljesen kikészülök?

Figyelt kérdés

Nagyon erőlködik a drágám,kakis pelus van napi 1-3db,de a puki nagyon nehezen megy neki.Aludni is alig bír,folyton nyög,erőlködik.Elvittem orvoshoz,espumisant ajánlott neki.Nem használ semmit,felhívtam azt mondta akkor próbáljam meg az infacolt.Itattam vele baby mecsek teát,nem vált be.Én ittam köménymagos teát,az sem használt.Még csak 1 hónapos és így szenved szegény,én meg annyira sajnálom,már tisztára kivagyok :(

Esetleg valami bevált Nálatok?Valami ötlet?


2011. febr. 17. 09:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

szia!

nekünk a legjobban a Sab simplex vált be.

2011. febr. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ha nem használt az espumisan és az infacol sem (ezek pedig pukigondokra elvileg jók) , akkor méga Gripe Watert is megpróbálhatod.

Ha nem vagy biztos benne hogy a hasa fáj, esetleg kérhetsz vizeletvizsgálatra is beutalót, nincs -e valami fertőzése és azért szenved. VAgy nem-e refluxos? Hasi UH?

Amúgy sokszor csak az idő segít, nálunk sem használt semmi, az első 6 hét maga volt a "pokol"... :) Ordítás, üvöltés éjjel-nappal...

2011. febr. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekünk az édesköménytea vált be. Naponta megivott 1-2 decit. Minden tisztába tevéskor tornáztattam: a bal könyökét a jobb térdéhez,a jobbat a balhoz "nyomtam". Sokat segített neki.
2011. febr. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá a dokinál vagy a védőnőnél a szélcsőre!

Sok babánál bevált, talán nektek is segít.

2011. febr. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekünk is így volt, éjszakák-nappalok, végignyögte, erőlködött. Aztán kb. 1 hónaposan elmúlt. Az Infacol vált be, de kb 4-5 nappba beletelt mire hatott. Angolvizet kihányta. Javasolták még az ánizs teát, kb. 2 deci vízbe 2-3 szem ánizs és 5 percig főzni, aztán először kávéskanállal (néhány cseppet), ha nem köpi vissza, akkor fokozatosan lehet neki picit többet adni. Ánizs nagyon jó a hasfájásra, és a pukikra. Ja, és hason fekve jobban kijön a puki (nem tudom, Neked, hogy alszik).
2011. febr. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Fuuu, hat nalunk 5 honapos korig tartott az orditas.hozzataplalast kezdve megoldott mindent. Persze nem biztos, hogy attol. Lehet, ekkorra ért meg az emesztorendszere
2011. febr. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségeket!

Tornáztatni szoktam,de nem igazán segít.Hasra is szoktam tenni,bár nem így alszik,mert úgy 5-10 perc után megunja és sír.

2011. febr. 17. 10:20
 8/14 A kérdező kommentje:

Igen,én is mindenkitől azt hallom,hogy idővel elmúlik.Meg,hogy 3 hónapig fog neki fájni a pocija,utána jobb lesz....stb

Csak annyira sajnálom szegényt,hogy így szenved :(

2011. febr. 17. 10:22
 9/14 anonim ***** válasza:
nálunk a szélcső volt a megoldás, a védőnőt kérd meg h mutassa meg a használatát. 1000 ft minden patikában lehet kapni. a szerek közül a gripe water vált be leginkább, azt 1 hónapos kortól lehet használni. az infacol meg az espumisan teljesen ugyanaz, nézd meg az összetételét
2011. febr. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mi mindent kiprobaltunk,semmi nem hasznalt,aztan idovel elmult.a legnagyobb ellensegemnek nem kivanom az elso 3honapot.
2011. febr. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!