Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos gyereknek való még...

15 hónapos gyereknek való még cumi a szájába, vagy már gáz és kezdjünk róla leszokni?

Figyelt kérdés

Már nem szopizik.

Jobban csak alváshoz és megnyugtatáshoz használjuk.


2011. febr. 17. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
17 hónapos a fiam, még cumizik. Nem is szándékozom még elvenni, majd nyáron, mikor homokozik, meg annyi minden játék lesz, hogy szépen elfelejti a cumit. Néha eldugja és mondja, hogy elvitte a cica, hát szerintem nyáron tényleg el fogja vinni. :D
2011. febr. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint az alvás és a megnyugtatás egy igazán kényes dolog a kisgyerekeknél. Ha ezekre az esetekre használjátok, én nem zaklatnám fel a cumi hiányával. Én várnék még vele.
2011. febr. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én láttam már 3,5 éves gyerek szájában is cumit és nem elalváshoz,hanem napközben.Na,az már sok szerintem.
2011. febr. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
15 hónaposnak még nem gáz.Múltkor láttam a tv-ben Bálint Antónia sztár anyukát,akinek a 3,5 éves kislányának lógott a cumi a szájából az egész riport alatt,este cumisüvegből itta a tejet,és az anyja etette amikor ebédelt kiskanállal.Na ez már nagyon gáz
2011. febr. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!