Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebben a frontokkal teli...

Ebben a frontokkal teli időszakban adsz valamit a babának, hogy nyugodtabban aludjon?

Figyelt kérdés
Több napja csak dobálja magát,forgolódik össze-vissza,alig pihen.Gondoltam adok neki valami homeos cuccot.De mit?Vagy hagyjam?Így napközben többet pihen.Dehát az éjszakai pihenés kellene jobban,nem?10hós
2011. febr. 17. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Van ismerősöm, aki panadolozta ilyenkor a gyereket, bár ha hozzászokik, ennek sincs értelme, meg én úgy vagyok vele, ha csak nem beteg, inkább nem tömöm semmivel.

Van, aki a homeós cuccokra esküszik... Hát nem tudom. Ártani az nem hiszem, hogy árt, bár ha csak pár éjszaka ilyen és nem huzamosabb ideig és még ha nappal jól is alszik, akkor én nem tulajdonítanék neki nagyobb jelentőséget.

2011. febr. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én se tömném fölöslegesen,csak ahogy dobálja magát a kiságyban úgy beveri itt-ott,hogy reggelre lett a homlokán egy nagy kékes-lilás folt.Na ez gondolkodtatott el,hogy lehet segítenem kéne neki a nyugodt alvásban..
2011. febr. 17. 12:51
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja,és ezek a napok alatt van,hogy felül az ágyában,és látszik,hogy nincs magánál.Kicsit ücsörög,majd elborul -jó estben nem a rácsnak esik- és alszik.Szóval teljes nyugtalanság jell. És reggel annyira kis fáradtak a szemei.Meg esik kel... Aztán ebéd előtt alszik egyet,és minden rendben vele ismét.
2011. febr. 17. 12:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi 3 hónaposak vagyunk, és a lányom is ezt csinálja mostanában, eddig egyszer max kétsezr kelt, most viszont enni valóban kétszer kel, de még megébred vagy háromszor, betakargatom, simizem egy kicsit és visszaalszik. Fárasztó nagyon, de szerintem mást nem igazán tudunk csinálni.
2011. febr. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!