Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5hónapos babám a nap nagy...

1,5hónapos babám a nap nagy részét átsírja. Rettenetesen nyugtalan sőt ideges, még álmában is keservesen sír. Mit tudok tenni hogy nyugodtabban aludjon és ne sírjon ennyit?

Figyelt kérdés
Hiába próbáltam már ki minden tanácsot-nem segít. Adom neki az Espumisant, szoptatom. Van hogy már annyi sokat van ébren a fáradságtól elaludni sem tud. Mivel van már gyermekem igen tanácstalan vagyok mert ez nála nem igy zajlott le. A pici soha nem pihen, nyűgös, síros és ha el alszik akkor is csak rövid időre ami szintén nyugtalan. Kezdek kifáradni és idegileg is megvisel.
2010. ápr. 13. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez nálunk is így volt, akkor még szoptattam.Elvittem orvoshoz, mert már nagyon aggódtam.Csináltak egy teljes kivizsgálást, és kiderült, hogy probléma volt.Át kellett állítani tápszerre.

Ha már mindent kipróbáltál, és semmi sem segít, akkor szerintem vidd Te is orvoshoz.A dokink azt mondta, ha egy baba már álmában is sokat sír, ott valami gond lehet.Igaza volt.

2010. ápr. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Így 1,5 hónaposan szerintem a pocija fájhat!

Add tovább az Espumisant, maszírozd a pocit és, ami fontos, hogy meleget(felmelegített edényfedő ruhába tekerve,melegítő párna)tegyél a pocikára 10-20 percre, ellazítja a beleket!

Én volt hogy a melegítő párnán altattam hason, ez is fontos a hason alvás!

Ha úgy gondolod nem a poci, csak nyűgös és feszűlt a babád, akkor a Sedatif PC, ami homeós és alvászavarok, nyugtalanságra ajánlott!

Én összatöröm a tablettát és a Nurofen adagolóba öntöm, pici vizet felszívok és bele a baba szájába!

2010. ápr. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát igen, az ezt el sem tudja képzelni, hogy milyen, akinek nem ilyen a gyereke. nálunk ugyanez volt. Állandóan sírt és alig aludt. Mindenki jött azzal, hogy hasfájós meg éhes, meg mittudomén. A mi esetünkben arról volt szó, hogy iszonyúan túlpörgött. Ha büfi után rögtön nem aludt el, akkor jött az ordítás, feszítette magát, csapkodott, belilult fejjel üvöltött...iszonyat volt. Nálunk a megoldás (amire csak utólag jöttünk rá sajnos, lévén első gyerek), hogy amint észrevettük, hogy fárad, (1 hósan szinte rögtön szopi után) irány az ágy. Ha pedig már túlpörgött, akkor az ágyban lefogtuk, hogy ne tudjon kapálózni, cumi a szájba, és ritmikusan ütögettük a popóját, vagy simogattuk a hátát, míg le nem nyugodott....ami volt hogy 10-20 perc is volt.. rémálom komolyan... De biztatásképp, ez elmúlt 3 hós korára :)
2010. ápr. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát a popsi veregetést és hátsimogatást már próbáltam és csak addig működik amíg csinálom,amint abba marad jön a sírás.Vele az a gond hogy evés közben is felsír.A feszítős dolog a lila fejjel az ismerős csak nekem már néha levegőt is elfelejt venni közben.Azt viszont észre vettem hogy mindig ua időben csinálja ezeket a dolgokat ami reggel és este 6óra.A nap többi részében meg csak simán sír.Holnap megyünk dokihoz és majd meglátjuk mit mond.De minden esetre a homeopátiás szert beszerzem mert 1 próbát megér.Köszönöm a tanácsokat.
2010. ápr. 13. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!