Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki kendőt használ éjjel...

Aki kendőt használ éjjel együtt alszik a babájával? Mennyi idős a baba?

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:

én akkor használok kendőt, ha hosszabb útra megyünk (buszozunk, villamosozunk). nem alszunk 1 ágyban, de a mi ágyunk mellett van a babaágy.


most 7 hós

2011. febr. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi 4 hetes korától kendőzünk, és 3 hós koráig aludt velünk egy szobában (de külön ágyban).Fél éves koráig át is aludta az éjszakát, de utána "elromlott" :)

Na akkor már velem aludt!Apa nem bírta, így ő ilyenkor kiment a nappaliba!Szóval este ahogy elaludt, betettem az ágyába, de kb éjfél-2 körül kelt!ÉS onnantól velemaludt!Mert ott legalább aludt!A saját ágyában szinte negyed óránként felkelt! :( Velem azért kb 3*-4* kelt csak, meg hamar visszaaludt, csak meg kellett ölelnem!

Viszont a lányomnak amúgy szüksége van "magányra" "nyugalomra", így ahogy elmúlt a nagymozgás, a szeparációs onnantól a saját ágyában alszik megint külön szobában!Kb 6 hós korától 14 hós koráig aludt velem!De most is ha netán arra vágyik akkor jöhet! :)

Én nagyon szerettem vele aludni!15 hós :)Persze még szopizik is!

2011. febr. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi 1 éves koráig kendőztünk, és 1 éves korától alszik külön szobában. Azelőtt egy szobában, de külön ágyban aludtunk. Most 19 hónapos. 2 napot aludtunk egy ágyban, amikor lázas volt. Amúgy nem akar velünk aludni, csak a kiságyában alszik.
2011. febr. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Off,a kettő amúgy összefügg?bocsi
2011. febr. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát feltételeztem, hogy ha sokat van kézben -hason, háton, stb.- egy baba akkor jobban igényli, hogy éjjel is együtt legyünk..
2011. febr. 20. 20:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Értem,köszönöm!

Az offolos

2011. febr. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!