Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinász, ha a baba épp...

Mit csinász, ha a baba épp akkor sír fel, amikor együtt vagytok a pároddal?

Figyelt kérdés
Ne mondjátok, hogy ostoba kérdés, legalábbis nekem egyértelmű, hogyan reagálnék, de most kiderült, hogy azt többen abszurdnak tartják. (Direkt nem írok konkrétumot, nem szeretnék senkit befolyásolni.) :)
2011. ápr. 4. 13:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
hát a baba nem tudja hogy ti épp együtt vagytok. természetesen mentem és megnézem mi baja, ha nem hagyta abba. volt h egy szál ciciben....
2011. ápr. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

már többször előfordult, felkaptam a bugyimat és mentem a babámhoz.

valakinek ez nem egyértelmű? :O illetve azt kérdezném, valaki tudja úgy élvezni a szexet, hogy közben sír a babája? :O

2011. ápr. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Szintén. Mozgás abbahagy, azonnal ugrik. :) Kukilohasztó, de ezzel jár a gyerekvállalás. Nyomsz egy RESET gombot az életedre. :)
2011. ápr. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
na igen...:) én is megnézem ilyenkor,ha sír.nem is tudok a szexre figyelni olyankor:)
2011. ápr. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

Én is ugrok,persze nem rögtön,mert bízom benne,hogy vissza alszik.Ilyenkor mozdulatlanul kuncogunk és várunk egy picit,ha nem sír tovább,akkor még megy a buli,de ha sír,akkor egy kis pihi,babanyugtatás és mehet újra a buli.Ez van.Kell ilyenis néha.Ez is tud néha jó pillanatokat szerezni.Természetesen ha a baba megnyugodott. :D

Egyébként abszolút nem ostoba kérdés és nem tudom,hogy miért tűnik abszurdnak.

2011. ápr. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Mi is azt szoktuk, hogy várunk egy kicsit mozdulatlanul, és ha abba hagyja, akkor mehet tovább, ha nem akkor átmegyek hozzá és megnézem mizu.
2011. ápr. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Megnyugtatom és visszaaltatom a gyereket:)

De mostanában inkább kivárjuk a mély-alvás idejét mindhárom gyereknél;))Szerencsére egyre kevesebb az ilyen éjszakai ébredés.

2011. ápr. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom (bár furcsa módon az egyébként rossz alvó gyerekünk egy év alatt még soha nem ébredt pont akkor), csak az egyik sírni hagyós kérdésnél olvastam, hogy valaki szerint emiatt nem szabad félbeszakítani.

Azért megnyugodtam, hogy a többség szerint nem gondolom rosszul. :)

2011. ápr. 4. 15:28
 9/14 anonim ***** válasza:
83%

A huncutkodást is lehet folytatni:) ahogy a bébi újra alszik:)

Amúgy a nagy múltkor pont bemászott hozzánk épp:S okozott némi zavart. Bebújt mellém, átölelt, és elaludt, nem tudtuk eldönteni mit csináljunk(apa hátulról...).

Szóval nem csak sírással tudnak meglepni éjjel-hajnalban

2011. ápr. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Jókat kuncogtam :) !De hát az természetes,h megnézem a picit,megnyugtatom és folytatódhat!!!
2011. ápr. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!