Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik együtt laknak az anyossal...

Akik együtt laknak az anyossal? Segit egy percet is a baba körül?

Figyelt kérdés
nekem egy éves lesz a fiam, de anyosom csak akkor van vele 2 percet mikor leviszem, de ennyi max.
2011. jún. 29. 20:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Ha meg folyton ott ülne veletek, az lenne a baj...
2011. jún. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát az nagyon kevés.Ennél azért sokkal többet is lehetne vele.
2011. jún. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem akar játszani vele, meg is jegyzi ha még annyi idöre nyomom a kezébe mig én összerakom a babakocsit, semmit nem foglalkozik vele, de amásik unokáéjával se tette, engem nagyon bánt
2011. jún. 29. 21:07
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Én megőrülnék, ha anyósommal élnék együtt. Bár imádja az unokáit, tényleg, de SOK lenne egész nap. Ő két hetente jön és akkor állandóan velük akar lenni, (régen vasalt is, meg elmosogatott), most már hogy 2 gyerkőc van, már csak velük van és főleg a picivel, a nagyobbik meg féltékeny...Szóval nem tudom mi lenne a jó, ha itt lakna, sokat lenne velük, de az engem zavarna. Így meg hogy nincs itt, néha jó lenne egy kis kikapcsolódás gyerkőcök nélkül...Szóval mókuskerék. Az tény, hogy nálatok a 2 perc édeskevés. Mondd meg neki, hogy bevethetné magát a szupernagyi szerepbe és egy kicsit törődhetne jobban és többet az unokájával, mert már később nem lesz ideje...
2011. jún. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi is anyóssal lakunk. Eléggé furcsa ez nekem, hogy ennyire nem törődik vele; nekik mániájuk a baba "lenyúlása" meg a mindenbe beleavatkozás...
2011. jún. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

együtt lakunk bár rossz a viszonyunk és nem is engedem túl sokat hogy beszéljen hozzá vagy foglakozzon vele idős is és így beszél neki amit nagyon irritál pl hogy kivissze-kiviszi megessze-megeszi meg hasonlók amitől a falra tudok mászni. ráadásul más előtt eljátsza magát meg hogy milyen minta mama a hátunk mögött meg senkik vagyunk mi is a gyerekkel meg a fia is, remélem mielőbb össze jön a hitel és el tudunk innen menni de az 100% hogy többet nem hozom el!


Örülnék a helyedben ha így lenne nem kellene veszekednem folyton.

2011. jún. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
OFF: 21:39 vagyok. Csak kíváncsiságból kérdezem, hol beszélnek úgy az idősek, hogy kivissze, megessze és társai, mert még soha nem hallottam. Utolsó, merre laktok?
2011. jún. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Jász- Nagykun-Szolnok megye, de ne hidd itt nem beszélnek így, senki sem beszél így csak ő mert egy szerencse csomag! Ezért is utálom ha a lányomhoz szól!
2011. jún. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Offos vagyok. Tényleg nem beszélnek így, mert én is JNSZ-ből írok. Mindenesetre furcsa a nagyi...
2011. jún. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Több mint furcsa és mi vagyunk a hülyék hogy kijavítjuk, mert ő már öreg meg blablabla! Az Én mamám is öreg és ugyan itt él, ráadásul 20 évvel idősebb mint anyósom mégis rendesen tud beszélni, magyarul, érthetően! Nem is tudom kiben van a probléma?! :S
2011. jún. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!