Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha van hordozókendő, akkor is...

Ha van hordozókendő, akkor is kell vennem babakocsit?

Figyelt kérdés
2009. febr. 13. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát én mindenképpen vennék a helyedben.Nekem 3 gyerekem van,de nem tudom elképzelni,babakocsi nélkül.Hidd el nagyon praktikus és jó dolog.A hordozókendő is az,de a kocsira szerintem akkor is szükség van.
2009. febr. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A gyermekágy alatt egyáltalán nem tanácsos cipekedni,tehát a hordozást is csak utána érdemes megkezdeni.Eleinte fektetve szabad csak!Ha kicsi korától ülteted benne,az nem tesz jót a gerincének.

Nekünk van kendőnk is meg kocsink is.A kocsit akkor használjuk,amikor sétálni megyünk.Meg amíg kicsi,rengeteget fog a jó levegőn aludni,és bizony jó volt,h ilyenkor nem volt rám kötve,hanem én is le tudta ülni és olvasni amíg ő aludt.Ha a kimenetel célja bevásárlás,vagy éppen tömegközlekedünk,akkor csak kendőt vagy mei tai-t használunk.(Ez utóbbit csak nagyobb,már ülni tudó babához ajánlom.)Illetve a házimunkában is nagy segítség,mert amikor rossz napja van,vagy beteg,akkor elég sokat van rám kötve.

2009. febr. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes babakocsit is venni sokkal kényelmesebb sétálás közben,főleg ha szép idő van.Nekem van hordozóm is de csak néhányszor használtam.Ráadásul nekem van egy kis porckorong sérvem és nem volt nagyon kényelmes hosszútávon.De közlekedésnél például kiváló a hordozó.
2009. febr. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!