Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mozgásfejlődési lemaradás?...

Mozgásfejlődési lemaradás? Hová lehet/érdemes vinni gyógytornára és úszásra 10 hónapos babát? Bp-en a XV:ker-ben lakunk.

Figyelt kérdés
Mire számítsak? Minden tapasztalat megosztásnak örülnék.
2011. febr. 18. 01:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Szia, voltatok a nyílt napon?

Mit mondtak a vizsgálaton?

Mi szerdán délelőtt voltunk úszni, de nem volt nagy zsúfoltság, sőt!

2011. márc. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi az érdeklődést. Igen voltunk. Képzeld, kislányunkkal hétfőn voltam SZTK-s gyógytornán, aznap délután elkezdett kúszni ügyesen.:) A Nyíltnap ugye szerda délután volt a Gézengúznál, egyetlen egy mozdulatot mutatott az egyik nevelő neki, pár perc múlva megtett szabályosan mászva kb3-4métert egyik mászó babához, azóta mászik.:)

Egyébbként a gyógytornász is és a Gézengúzosok is azt mondták nincs semmi komoly probléma, de az izomzata gyengébb, és az izületei nagyon lazák. Mi is fogunk járni oda úszásra.:) Meg pár alkalommal baba-mama tornára.:)

Jó hangulatú volt, örülök, hogy elmentünk. A picim nagyon nyitott és igazán jól érezte magát. Különösen az a billegő félgömb tetszett neki, amiben az egyensúlyérzékét figyelték meg, amiről megállapították, hogy nagyon jó. Ja még annyit, hogy szerintük agyi eltérés biztos nincs. Nagyon örültem, hogy megdícsérték a babámat amiatt, hogy próbálta"énekelni" a dalócskákat.

A helyi tévé és egy másik is ott volt, úgyhogy máris "tévésztárok lettünk:)), engem kérdezett egy riporter, a platinaszőke, mosolygós kislány pedig az én tündérkém:)), ha véletlenül megnéznéd az adást.

Lehet, hogy majd talaálkozunk úszáson?!:)

Jó éjt, szép álmokat Nektek!

2011. márc. 4. 01:19
 13/21 anonim ***** válasza:
Örülök a sikereknek:)) Nagyon jó:) Hol voltatok baba mama tornán?
2011. márc. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Még sehol. A Gézengúzhoz készülünk. Talán már hétfőn.:)

Üdv.Erzsébet

2011. márc. 5. 01:09
 15/21 anonim ***** válasza:

Szia,

Örülök, hogy jól alakulnak a dolgok és ilyen szépen fejlődik a babád! Látod, nincs is semmi baj, hipp-hopp szaladni fog egyedül.

Sok sikert, jó tornát és úszást! Biztosan tetszeni fog a lánynak, ezek nagyon jó mulatságok.

(a Gézengúzos:))

2011. márc. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Szia, "Gézengúzos"! Ma voltunk először úszni. Tényleg élvezte a kicsim. Ma még a beszoktatón voltunk, de lehet, hogy nem kell többször menni, mert a picim olyan volt a vízben, mintha már rutinja lenne:). Ő lett a "póbababa".

Ja és annyit mászik, Folyton a sarkamban van, vagy ahol éppen nem kéne:)), semmit se tudok mellette csinálni, szerencsére alszik naponta 3-4 órát:).

Nektek is minenjót!:)Köszi.

2011. márc. 10. 21:28
 17/21 anonim ***** válasza:

Jaj, ezt annyira jó hallani!:)

Mi szerdán fél 11-kor járunk úszni (a beszoktató csoport utáni következő kategória) a Stofihoz. Ő az akit említettem, több mint 10 éve ismerem, nagyon lelkiismeretes, kíváló oktató, csakis ajánlani tudom. Stofán Éva a neve, de mindenki Stofinak hívja:) Mi szerdán reggel 9-kor kezdtünk el járni, de sokan lettünk a csoportban, ketté szedte a csoportot, így lett fél 11. Kb 3-4-5 gyerek van alkalmanként, mindenkivel személyre szabottan foglakozik, ha szükséges.

Szívből ajánlom, legendás, jó és kedves, nem utolsó sorban a gyerekek is imádják!

Ha gondolod, kérj hozzá időpontot ( ha ma nem nála voltál), és a végén még életben is találkoznánk!:) Már van innen a " gyakoriról" egy barátnőm, igaz, ő még a fogantatás témakörből lett:)

Ha jönnétek, a lányom Flóra, ez nem túl gyakori név. Örülnék Nektek!

2011. márc. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Kedves vagy! Szerdán a beszoktató csoportba megyünk Orsihoz, mivel Sztofi (akit nem ismerek személyesen) beteg. Aztán csütörtöön is még beszotató. Bár a lányom 9 után ébred, kénytelenek vagyunk korábbi csoportot kérni, hogy a férjem 10-re elérjen a munkába. Szerintem találkozunk most szerdán:). Minket is könnyű felismeri, a férjem nagyon magas, a kicsim platinaszőke, általában mosolygós, Eszter a neve. Flóra mennyi idős?

Kellemes hétvégét!:)

2011. márc. 11. 18:07
 19/21 A kérdező kommentje:

Kedves "Gezenguzos"! Nem leszunk holnap az uszason, mert kulfoldon vagzunk. Meg nem tudom, hogy 1 het, vagy 3 mire visszamegzunk. Majd megirom. Sajnalom az uszast, de itt is nagyon jo a lanyunknak, unokatesokkal jatszik nagyokat.

Udv, es varom a talit.

2011. márc. 15. 19:37
 20/21 anonim ***** válasza:

Szia,

Hú de jó Nektek, hogy elutaztatok, jó pihenést! Majd biztosan találkozunk egyik héten:)

Ja, a lányom múlt héten volt 1 éves:)

2011. márc. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!