Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 13 hónapos és 4...

Kislányom 13 hónapos és 4 foga van. Ti turmixolnátok még neki az ennivalót?

Figyelt kérdés
Ha villával töröm csak4-5 falatot eszik? Most mit csináljak. Még most jött ki az a 4 fog is.
2011. febr. 18. 14:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

7 hónapos kora óta nem turmixolok kisfiamnak - egy foga sem volt még akkor, mégis fog nélkül gyönyörűen elcsócsálta a kenyeret is. :)


Ha csak villával összetöröd neki, akkor keverj hozzá egy kis vizet a kajájához - tudom, hogy furán hangzik, meg kicsit furán is néz ki, de a bébiételekben is víz van. Attól könnyebben lenyelhető lesz neki.

2011. febr. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
1 éves a lányom 9 foga van de csak turmixolva eszi meg a kaját.Ha villával törtem össze akkor kiköpködte,próbáltam már kenyérhajat is adni amit csak szétszedett a kezével és eldobálta,egyedül a háztartási kekszet szopogatja és amikor megpuhul a nyálátol kiköpi.Én se tudom mit tegyek.
2011. febr. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
kedves első válaszoló. Már rájöttem hogy én is ott rontottam el hogy 7 hósan nem villával törtem, akkor is megtudta volna enni. Szerintem te csináltad jól! Kedves 2. Ugyanígy szenvedek ahogy te és nem tudom mit csináljak. Erőltessem a darabost, vagy turmixoljak még. Turmixosan olyan jókat evett, most meg pár falat. Tanácstalan vagyok! De azért köszönöm hogy válaszoltatok!
2011. febr. 18. 15:21
 4/16 anonim ***** válasza:
Ugyan az én kislányom még csak 9 hónapos, 3 foga van. Én most kezdtem el úgy csinálni, hogy az ennivaló egy részét turmixolom, egy kisebb részét villával töröm. Úgy tervezem, hogy mindig egy kicsivel többet török villával és hátha megszokja.
2011. febr. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam én is, hogy a husit legalább le kellene turmixolni.
2011. febr. 18. 15:31
 6/16 anonim ***** válasza:
63%

most ez komoly, hogy azon pánikoltok, h egy 1éves gyerek még pépeset eszik?

Szerintem az a normális vagy nem?

(2gyerekes)

2011. febr. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy nem normális, de azért egy egy éves gyerek már többnyire azt eszi, amit a szülei, pláne, ha van már több foga is.
2011. febr. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
szia.az én lányom 1 éves és a gyümölcsöt a banán kivételével turmixolom,mert attól mindig meg akar fulladni.hogy a banán miért kivétel,azt nem tudom.azon kívül nem turmixolok semmit.egy hónapja volt olyanja hogy a húst nem akarta megenni,semmilyen formába,akkor azt gyümölccsel turmixoltam neki össze,hogy még az ízét se érezze.ja,ha villával törtem össze,azt sose ette meg.akkor inkább már ette darabosan.próbáld meg azt hogy nagyon pici falatkákat adsz a szájába.2-3 falat után pedig valami folyadékot.
2011. febr. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én csak azért pánikolok, mert a múltkor a védőnő meglátta hogy turmixolok, és azt mondta ha 4 foga van, ne tegyem, mert nem tanul meg rágni, és ez később problémákhoz vezet. És nem akarom hogy a gyerekemnek baja legyen, ezért kértem a tanácsotokat. Köszönöm.
2011. febr. 18. 15:57
 10/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Te meddig adtál gyermekeidnek pépeset? Hogy szokattad a daraboshoz, és mikor?
2011. febr. 18. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!