Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok otthon beteg...

Mit csináltok otthon beteg kisgyerekkel (20 hós)?

Figyelt kérdés
Azért kérdem, totál ki vagyok merülve a gyerekem nyűgössége miatt és már semmihez nincs kedvem.
2011. febr. 18. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbálom olyankor lefogalalni hogy ne nyűglődjön addig olvasunk lapozgat.Építünk.Zenét hallgatunk táncolunk ilyesmi hogy ne legyen annyi kedve a kinlódásra.Mindig beválik .Mostmár 22 hónapos és bevallom szoktunk mesét is nézni a dvd-n.verdák,a lovasmeséket szereti nagyon meg a Mickey egér játszótere ezzel lekötöm az idejét,és hagyom hogy sokat lőtyöljön a csőrösből özben mert fontos ilyenkor a sok folyadék így egész jól elvagyunk...Ilyenkor nem szoktam főzni hozatunk valamit.Hogy egész nap csak vele lehessek meg apa megy meló előtt a boltba kifliért tejért.
2011. febr. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is játszom vele nem kimerítő dolgokat(építőzés, babázás, rajzolás stb), mesét nézünk együtt DVD-ről, könyveket lapozgatunk.

Elég fáradékony és nyűgös a szentem. Éjjel is felébred vagy 10 alkalommal mert vagy köhög, vagy a nózija dugul el, vagy csak simán "létszámellenőrzést" tart stb.


De hát beteg és azért vagyok az anyukája, ha zombiként is, de szüksége van rám és ki kell bírni. Én amikor alszik lefekszem vele :) de jó egyet ejtőzni.


A gyógyszerbeadás a nehézkes. Annyira édesek ezek a szirupok ő pedig utálja az édeset. Édességet sem evett sosem, ha megkóstolta köpte is ki. Megküzdünk, de muszáj.


Kitartás

2011. febr. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!