Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most tényleg mindenki főz a...

Most tényleg mindenki főz a babájának vagy csak nem merjük bevallani, hogy üvegest is adunk neki?!

Figyelt kérdés

Én bárkibe botlom, mindenki azt mondja, hogy igen, a jellemző, hogy inkább főz a babának. Csak utazáskor ad üvegest.


Én bevallom: fele-fele arányban adom, sőt, néha 4szer üveg, 3szor saját...hoppá...


Még valaki rajtam kívül?


Kíváncsi vagyok...


2011. febr. 18. 15:19
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Egy gyerekkel vagyok otthon így van időm a főzőcskére és élvezem is.Ha nem lenne rá időm biztos én is vennék üvegeset.Hogy őszinte legyek én nem bízok az üveges kajákban és a pénztárcámnak elég drágák is.Természetesen aki azzal eteti a babáját az sem baj szerintem.
2011. febr. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Én:) én meg kb 5x adok neki üvegeset!
2011. febr. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem kezdtem meg a hozzátáplálást sem, de én biztosan üvegeset is fogok adni, mert nem főzök mindennap.
2011. febr. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

Első babánál én lelkesen főztem, üvegeset útközben vettem, vagy valami olyan ízt, amit én nem főztem volna meg. (pl áfonya, vagy passzírozott z. borsó), második gyerekemmel hajlottam volna a nagyobb arányú üvegesre, de úgy alakult, hogy szopizott csak 7,5 hónapig, és 3 hét után meg nem volt hajlandó pépeset enni, csak darabosat, amit ő csipegetett fel a kezével, tehát ez a fejezet kimaradt.

3-al kíváncsian várom hogy lesz... :o)

2011. febr. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy vki kellemetlenül érezze már magát, hogy bébiételt vesz!!

Akinek van ideje, kedve kotyvasztgasson,- van olyan anyuka aki meg elejétől üvegest vesz, vagy néha fözöget vmit mellette.

Ez nem rang, hogy "bezzeg én főzök!". Kinek ez jobb-kinek az.

2011. febr. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Én azért főzőcskéztem mert olcsóbban is kijön meg így tudom mi van benne.
2011. febr. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Lehet lepontozni, de én nem tudom, hogy főztem-e 4x a babámnak, amíg be nem töltötte az 1 évet. Utólag számoltam, nem kevés pénz volt, hogy üvegessel etettem. De nem válogatós, akár én főzök, akár más, megeszik mindent.
2011. febr. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
Én főztem. Tényleg, lelkiismeretesen, de egyik napról a másikra nem kellett neki. Hiába turmixoltam, szitán áttörtem...stb nem fogadta el( üvegeset nem is tartottam itthon), úgyhogy kénytelen voltam azt venni. Azt megeszi. Ez van. Még a védőnőnk is csak nevette, mikor mondtam neki. Azt mondta, akkor adjak neki azt, csak ne legyen benne cukor.
2011. febr. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Bárcsak elmondhatnám magamról, hogy üveges bébiételt adok a kisfiamnak!!! De sajnos nem így van :-( Egyetlen egy fajtát sem eszi meg, kivétel a gyümöcsöket. A főzeléket nekem kell minden nap elkészítenem úgy, hogy még vacsorára is maradjon, mert hihetetlen mennyiségeket eszik. Szóval én biztosan nem tagadnám le, sőt inkább örülnék, ha a délelőtti séta után csak elővennék egy kaját a szekrényből, mikróba be, és már ehetnénk is. Ehelyett a séta rövidebb, mert csak utána kezdek pepecselni a konyhában :-( Minden jót Nektek!
2011. febr. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
Az én gyerekem nem ette meg a mindenki által is magasztalt főztömet. Azt sem szerette, ha énekeltem neki :). Tipikus pasi. Semmi se jó neki :D:D. Nem maradt más, üvegeset adtam neki. Kivéve anyáméknál, mert ott hétpofára zabálta a nagypapa főztjét :). Most már megeszi az én főztömet is, de ehhez kellett 1-2 év :). Szóval én főztem, de az csak apjuknak, apósomnak és sógornőmnek kellett. Kész vagyont költöttem el üveges kajákra. A hangomat viszont azóta sem kedvelte meg. Már mondja, hogy anya olyan érdekes a hangod, amikor énekelsz :). A kicsi fiam bezzeg imádja a hangom is és a főztöm is. Szóval nem vagy egyedül az üveges kajával.
2011. febr. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!