Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért alszik összevissza a...

Miért alszik összevissza a 4,5 nonapos babám? Eddig beállt de. Aludt 2-3orát du.1*1 orát de 1 hete felborult és aludt de.1orát aztán du.2-3at majd most megint de. Alszik többet, eddig reggel 9ig aludt most néha 5körül néha fél 8 körül kel de mitöl?

Figyelt kérdés
2009. febr. 13. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi 5 hónaposak vagyunk,de dettó ugyanezt csinálja.Bár sosem aludt 9ig.

Szerintem ezek a frontok...én is kakukk vagyok tőlük.

Nem jön még a foga?

2009. febr. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De igen az elsö also foga már kicsit kibujt ahegyét lehet látni,érezni,de nem hiszem hogy attol mert nem sir hogy fáj neki de ha ugy látom hogy rossz lehetkap homeos bogyot és van dologél,dentinox,is itthon tehát fel vagyunk készülve de nem tudom hogy ez lenne az oka?!Nálatok mi a helyzet fogak terén,arra gondolsz hogy az lehet a gond?
2009. febr. 13. 13:23
 3/6 anonim ***** válasza:
a kisfiam 4 hónapos és 1 hete ugyanígy össze vissza alszik. én az időjárásra fogom,mert eddig szuperul aludtunk és a foga sem jön még annyira,hogy attól ne aludjon. bízzunk abban,hogy végre beáll az idő :)
2009. febr. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk még nem látni a hegyét,de gőzerővel rág mindent.

dologéllel szoktam kenni ha nagyon nyűgös.

Az,hogy nem sír szerintem még nem jelenti feltétlen,hogy nem is zavarja.Szerintem ettöl lehet.

Lehet,hogyha este lefekvés elött bekened,nyugodtabban tud aludni.

Remélem segitettem.:)

2009. febr. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Este szoktuk kenyni az inyét mert akkor márnagyon nyügös 11körül alszik el este,de igy sem alszik olyan jol mint eddig reggel 9ig aludt és mostanában össze vissza kel és napközben is össze vissza alszik.Elég nehéz igy mert ha valaki jönne látogatoba hogy mondjak idöpontot amikor éppen nem alszik,eszik mert ami ma jo az holnap már nem biztos hogy ugy alakul és ha valaki jön azért jön hogy lássa apicit,pl. nagyszülők mert havi 1 szer jönnek akkor igy hogy igazodjunk.Nagyon remélem hamar beáll megint a rend.
2009. febr. 13. 13:36
 6/6 anonim ***** válasza:

13.30-as vagyok.

Talán,ha kibújt a fog kicsit jobb lesz,legalábbis remélem mert tudom milyen nehéz igy!

Kitartás!!

2009. febr. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!