Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma reggel összevissza ettem...

Ma reggel összevissza ettem minndent. Szerintetek nagyot bűnöztem?

Figyelt kérdés

7:30kor krumplipüré uborka salátával+ 2 pohár víz(durranásig tele voltam)

10:00 100g teakeksz+1 fagyi+májpástétomos kenyér1db.+víz

Ma még ehetek valamit vagy már nagyon is túl mentem a határon?Mennyi kalória lehetet?Mennyi ugrálókötelezéssel vagy hullahoppkarikázással dolgozhatom le hogy ne rakódjon le és ne jöjjön fel a kg?

14/L 160cm/70kg


2010. júl. 12. 11:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nehogy elhízz ennyi víztől...:S
2010. júl. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
mehet az ebéd és a vacsora is nyugodtan..
2010. júl. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Jó korán keltél.Egyél még gyümölcsöt, csirkét,joghurtot.Szénhidrátot már szerintem ne.
2010. júl. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ilyenkor a válaszolók,abba is belegondolnak,hogy,egy növekvő szervezetről van szó?am még ehetsz és hát nem akarlak megbántani, de túlsúlyos vagy:Sde még nőni fogsz persze,de kezd mozogni is!!
2010. júl. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

jah és utolsó vagyok:

én 15/L 163cm 49kg vagyok, szal tényleg nem ártana mozognod!még hozzá nagyon sokat!és sok zöldség és mekis kaját, inkább hanyagold...

2010. júl. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

tisztában vagyok azzal h túlsúlyos vagyok azért irok ide

am nem eszem mekis kajákat,próbálom elhagyni a zsíros ételeket is

2010. júl. 12. 12:10
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem csak a zsírt kell elhagyni (mellesleg szerinted a krumplipűrében mi van, ha nem vaj?), hanem a cukrot (lásd keksz, fagyi) és fehér lisztet (kenyér) is.

Amit ettél, nem volt sok, de nekem hányingerem lett tőle.

Néha a minőségre is kellene koncentrálni, nemcsak a mennyiségre, többre mennél vele.

Leírom én mit ettem:

Reggeli: északi magvas kenyér, füstölt sonka, sajt, csíra, paradicsom, uborka, paprika.

Délelőtt: sárgabarack, őszibarack

Ebéd (most fogok): bulgur zöldséges csirkével.

Délután (majd): nyári alma, meggy, otthon dinnye

A vacsorát még nem tudom, de zöldség lesz hozzá, az biztos.

2010. júl. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Huhúú utolsó, megkívántam a menüdet :) Amúgy a kérdező pedig kb szénhidrátot vitt csak be, ennyi erővel megehettél volna fél zacskó cukrot.
2010. júl. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

14 évesen még ne foglakozz a kalóriákkal

A legjobb megoldás az, hogyha elhagyod a cukros üditőket, az összes fajta italt igazából, kivéve a vizet. Vizből igyál sokat, nem tudom hangsúlyozni mennyire fontos a viz súlyvesztéskor. NAGYON FONTOS ! Igyál sok vizet !

A másik az, hogy a sütiket, tésztákat, réteseket, somlóit s minden ilyen házi finomságot+ a péksüteményeket ( kifli, mákos guba, túrós táska, stb. ) + a kekszek, ezeket mind ELKELL HAGYNI !

Zsiros és pástétomos kenyeret ne egyél , nem olyan egészségesek és elég hizlalóak

A chipseket, csokikat, meg egyéb üzletben található, tasakos ropikat és nassikat is teljesen ki kell irtani a napi menüből.


Szerintem ezek az ételek elhagyásával semmi baja nem lesz egy növésben lévő szervezetnek sem, mert ezek alapjából nem olyan élelmiszerek amik nélkülözhetetlenek egy gyerek fejlődésében.


Egyél sok gyümölcsöt, zöldséget, grillezett sovány húsokat, csináljon anyu gyakran salátákat és a tejtermékeket meg a tejet se felejtsd el. Ne diétázz, hanem egyél. Ez most furcsának tűnhet, de egyszer még megköszönöd magadnak, ha rám hallgatsz.


Mozogni pedig nem érdemes úgy, hogy nézed az órát és számolod az elégetett kalóriákat. Mozogj szivesen, mozogj szabadon, mozogj úgy hogy jólessen és mozogj a barátokkal együtt, hogyha tudsz. Ezek az egyetlen titkok egy szép testhez.


A " határt " pedig felejtsd el. Ameddig fiatal vagy nincsenek határok semmilyen téren. Legyél egészséges és hozz okos döntéseket ami az étkezést illeti, sose kapkodj és ne véssz el ! De ami a legfontosabb, és amit lehet hogy sokan nem találnak ide tartozónak, az az hogy minnél többet legyél a barátokkal/haverokkal. A baráti kör csodákra képes, nem fogsz evési zavarokba bonyolodni és nem is fogsz egész nap a házban ülni. Fogyás szempontjából a legrosszabb a magány. Oszd meg a problémád a többiekkel vagy élj úgy, hogy minnél egészségesebben étkezz, minnél többet mozogj és meglátod, hogy barátokkal az idő gyorsabban telik és kellemsebben, nem is fogsz a kajára gondolni :-)


Sok sikert kivánok Neked !

2010. júl. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
kösz!de sajnos a barátaim pont azért fordultak el tőlem mert kövér vagyok ezért akarok lefogyni
2010. júl. 12. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!