Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisebesedett popsira mi a...

Kisebesedett popsira mi a legjobb ami nektek bevált?

Figyelt kérdés
Barátnőm kisfia 10 hónapos,megy a hasa pár napja és nagyon csúnyán kisebesedett a popsija szegénynek,ordít ha törli neki.A doktornő a sudokrémet és a pimafucort ajánlotta neki,de nemhasznál,talán még rosszabb.Nemakarok neki hülyeséget mondani ezért kérdezlek meg titeket nektek mi vált be?Esetleg a betadin oldat vagy a canesten popsikrémmel összekeverve jó lehet rá?
2011. febr. 18. 19:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bephanten, és a DM-es Babylove lapos tégelyes krém. Utóbbi annyira védi a popsi bőrét, hogy lemosni se könnyű dolog.
2011. febr. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
bepanten nekem bevált.
2011. febr. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!Nálunk ugyan ez volt,a fogzástól kicsipte a kaki.

Ajánlották a genciália ecsetelőt,a gyógyszertárban kikeverik recept nélkül.Az nagyon jó rá,annyia hátránya hogy tiszta lila lesz a kis popsija,de lekopik pár nap alatt.

2011. febr. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ne törlőkendőt használjon a barátnőd,hanem mindegy egyes kaki után mossa le vízzel és fürdetővel.Én főztem kamillateát,de nem filterest,hanem a virágzatot,és azzal töröltem le neki.Igazából nem is töröltem,csak kicsit megnyomkodtam.Sudokrémmel vagy bepanthennel kentem be.És hagyja levegőzni pelenka nélkül.Én a fürdővízbe is szoktam kamillateát tenni
2011. febr. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

most kamillateával törölgesse.

nekünk a tuti, a sudocrem+gabi hintőpor, nekem ez a "csodaszer" eddig mindig segített.

2011. febr. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Kérdezte a doktornőtől a kamillát de azt mondta neki hogy azt nehasználja,bár fogalmam nincs miért ne!Lehet az is más ha pelenkára vagy popsitörlőre érzékeny mint amikor a hasmenéstől sebesedik ki és a kaka marja ki?Felénk most igen nagy a hasmenéses hányásos megbetegedés:(
2011. febr. 18. 20:24
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálunk a Neogranormonn (remélem jól írtam le a nevét) vált be.
2011. febr. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálunk ha nagyon csúnya volt a popsija Canesten-t használtam felváltva neogranormonnal,pár nap alatt teljesen rendbe jött.
2011. febr. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekünk is a neogranormon szokott segíteni, és amennyit lehet, szellőztetni a bőrét!
2011. febr. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha candidás a fertőzés akkor bármit is teszel rá, vissza fog jönni, átmenetileg javúl csak.

Írták a canestent - ilyenkor a babáknak is olyan elegyet szoktak javasolni, amiben van neogranormon+canesten+hagyományos vitaminos posi krém, és nagyon sokat tud javítani ha lehetőség szerint, pl reggel és napjában ahányszor kakil, átmosod a fenekét kamillás vízzel. És persze a friss levegő:) a fenék szellőztetést szinte minden baba szereti. Sajnos nagyon fáj ilyenkor nekik, ezt gondolom tapasztaltad is, próbáld meg amennyire tudod szárazon tartani és a odafigyelni, hogy lehető legkevesebb illat és irritatív anyaggal éritkezzen. Jobbulást nektek!

2011. febr. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!