Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány évesen vállaltad az első...

Hány évesen vállaltad az első babát? Szerinted mikor a legideállisabb?

Figyelt kérdés
2011. febr. 19. 11:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
25
2011. febr. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Én 24 voltam, amikor megszületett a babám. Szerintem ez egyénfüggő, hogy mikor a legideálisabb. Valaki huszonévesen még nem elég érett hozzá, valaki pedig igen és ilyenkor van a legtöbb türelme. Én örülök, hogy bevállaltam! :)
2011. febr. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

23 évesen vállaltam. Én mindig úgy gondoltam, hogy 25 éves koromig szeretném világra hozni az első gyerekemet. Nos ez sikerült, terv kipipálva :-)

Ha lesz következő, akkor mindenképpen 30 alatt szeretném még.

2011. febr. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
19 vagyok, mindennapos. Ha lesz következő őt is harminc alatt. Olyan 27 körül.
2011. febr. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
23 volta, még ráértem volna... de nem bántam meg! imádom a kisfiam :D
2011. febr. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Szia


En 25 evesen szultem.

Igazabol ezt mindenkinek maganak kell eldontenie, hogy mikor alkalmasak a korulmenyek.

En szultem volna mar 18 evesen is, de nem volt olyan az akkori kapcsolatom, hogy be merjem valalni.

A ferjem a masodik kapcsolatom ami tovabb ment az ismerkedesi szakaszon.

Alapbol ugy kerestem part magamnak, hogy tudjam ugyan azok a celjaink.

21 evesen ossze is koltoztem a nagy O vel es 24 voltam az eskuvonkkor.

Kulfoldre koltoztunk az eskuvo utan 3 honappal.

Ra 7 honapra teherbe is estem.Nem beszeltuk meg, hogy na akkor most johet a baba, csak igy hozta az elet.Igy vagyunk a kistesoval is...ha akar ugy is jon!De mindenkeppen 30 alatt kell jonnie :D

nyaron leszek 27 eves.orulok, hogy igy alakult minden ahogy alakult.tervezni sem lehetett volna jobban :D

2011. febr. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Én 28 évesen vállaltam az első gyermekemet úgy, hogy már 11 éve együtt voltam a jelenlegi férjemmel. A második babám pont 30. születésnapomra jött.:) Én így terveztem, szerencsére sikerült, remélem neked is minden úgy alakul, ahogy szeretnéd.:)
2011. febr. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
24 voltam, és szerintem tökéletes volt az időzítés :)
2011. febr. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

22 voltam, mikor megszületett.

szerintem tökéletes volt így, még egy éven belül szeretnék még egyet, aztán ha 7-8 évesek, lehet nekik kistesó. Sokan fiatalnak tartottak (mert ugye 21 évesen estem teherbe), de én mindig azzal védtem magam, hogy nagyanyáink ha 20 évesen még nem keltek el, már vénlyánynak számítottak. Szóval szerintem ez a mi korunk problémája, hogy sokan kitolják 30hoz közel, vagy 30 felett az első gyerek vállalását, mire megvan az egzisztencia (saját lakás, autó), vagy a nagy Ő...vagy egyszerűen fiatalnak tartják magukat a 20-as éveiben az anyaságra. Persze ez sem baj, sőt! Csak engem rosszul érintett, hogy minden második ember azt kérdezte, hogy "atyaég, nem vagy te túl fiatal?"

Bocs a kisregényért...

2011. febr. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
23 évesen , így visszanézve korábban is lehetett volna...
2011. febr. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!