Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes babám egy órán át...

3 hetes babám egy órán át szopik a fél helyett, gyűri a mellem, hisztizik, nincs benne elég tej. Növekedési ugrás, ugye? Tegnap óta csinálja.

Figyelt kérdés
Nem eszik sokkal gyakrabban, eddig 4 óránként evett, most is 3,5-4 óránként kér, de mintha nem lenne elég neki, nem ernyed úgy el a végén, nem alszik bele a cicimbe. Durcás, gyömöszköli, ha átteszem, a másikra, a köztes időben sír. Mi lehet ez?
2011. febr. 19. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:

lehet ugrás , de lehet pocakfájás is, nálunk is van ilyen időnként, én olyankor meg is büfiztetem, bár nem tetszik neki ez sem, de büfi után megkönnyebbül és nyugodtabban szopizik tovább. egy próbát megér.

ahogy nőnek sokkal jobb lesz .

9 hetes baba anyukája

2011. febr. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Próbáld meg fokozni a tejtermelést. Igyál szoptatós teát, kipróbálhatsz homeós bogyókat is , urtica urens 15ch, ricinus communis 5ch, lac caninum 9 ch. Kezd az urticával napi 3-4x 5 golyót szopogass el, ha pár nap alatt nem nő tejmennyiség, akkor a másik kettőt próbáld ki ugyanilyen adagolással.

Illetve nekem ami nagyon megugrasztotta a termelést a rostos üdítőitalok.Sok sikert és kitartást!

2011. febr. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Minden szoptatás után fejjél , még éjjel is, azzal is tudod fokozni a termelést.
2011. febr. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

tuti tipp a tejmennyiség növelésére: alkohol mentes sör....

vehettem én a homeós bogyókat, ihattam a teákat, semmi, ez viszont, hajjaj!!!!

nekem amúgy ez hasfájásnak hangzik, és azért gyűri a cicidet, mert az nyugtatja, a kisfiam dettó ezt csinálta!!!

viszont ihatsz te édeskömény teát, és az lehet segít neki, nálunk bejött...(de erre jó volt még a mecsek szoptatós tea)

ha nem válik be, akkor infacol...

vagy ha Veszprém és környékiek vagytok, a dózsavárosi gyógyszertárban lehet venni dr. Hajdú féle kanalast...de csak ott lehet kapni....na az egy csodaszer!!!!!!!

2011. febr. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!