Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tudtok idöpontot egyeztet...

Hogy tudtok idöpontot egyeztetni a látogatokkal, mikor nem alszik, eszik a babátok? Eddig ugy ahogy volt napirendünk de pár napja felborult,4,5 honaposak vagyunk. Igy hogy mondjam hogy mikor jöjjenek, mert ugye a picit szeretnék látni, pl. nagyszülö?

Figyelt kérdés
2009. febr. 13. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen mindegy, hogy mikor mennek...ha alszik, úgyis megértik Nem? Különben is, nem lehet folyton mindent a gyerek napirendjéhez igazítani...
2009. febr. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

nálunk a nagyszülők, de a barátok is gyakori látogatók, de sosem volt a pici napirendjéhez igazítva. Ő akkor alszik, amikor fáradt, ezt mindenki megértette!! most 12 hetes, már beállt a rend 2 hete, de most is van, hogy beszundít pont amikor jönnek. de ez nem baj!! meg kell érteniük!!

boldog babázást!!

2009. febr. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eleinte a szoptatás okozott fejtörést, mert a látogatók sem érkeznek mindig pontosan és a bébi sem óra szerint működik. Én meg nem szeretek "nyilvánosan" szoptatnit. Uh ha úgy jön ki, elnézést kérek a látogatóktól és elvonulok egy bő fél órára. Az meg szerintem íratlan szabály, hogy most ne üljenek már be egy fél napra ide - bár ezt a szabályt sok látogató nem tudja... Ilyenkor próbálom finoman érzékeltetni, h köszönjük a látogatást és reméljük máskor is sor kerül rá (de mostmár menjenek szépen haza).
2009. febr. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!