Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kezd kúszni a baba? Az...

Hogy kezd kúszni a baba? Az én babám most tanulja és csak pár centit kúszik előre. Ha valamit távolabbra teszek azért nem indul el inkább lemond róla. Csak azután kezd el kúszni amit pár centire teszek tőle.

Figyelt kérdés
2011. febr. 20. 08:10
 1/6 anonim ***** válasza:
pont úgy kezd el kúszni, ahogy leírtad. Pár nap és a távolabbi dolgokért is elmegy:)
2011. febr. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt pont most tanultam fejlődéslélektanból:) A távolabb van valami akkor inkább a gyorsabb, könnyebb utat választja, de ha közel van akkor szívesen kísérletezik az új tudományával:))


Jó babázást!:)

2011. febr. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy kezdte, hogy kisfiam előtt kb. két centire volt egy papírdobozos zsebkendő. Nyújtózkodott érte, és ahogy az ujjával elérte, el is lökte magától. Összeszedte minden erejét, és elkezdett menni utána. Persze minden egyes megérintésnél előrébb lökte, ő meg ment utána. Jól csúszott a parkettán a doboz. :) 5 hónapos volt ekkor.
2011. febr. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pont ilyenek a kezdetek.Velünk is így volt,ilyenkor mindig jót nevettünk,h a gyerek azt gondolhatja,h "na,ha odébbtetted,menjél is érte te!Hát mi vagyok én?" :D :D :D Amúgy nálunk ezektől a pár cm-s kisérleteltől eltekinteve,lehet mondani,h kúszás,mászás,mint konkrétan behatárolható korszak,ki is maradt.
2011. febr. 22. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Azóta már napról napra távolabbra kúszik:-))
2011. febr. 22. 08:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem most múlt 7 hónapos a kislányom, és hátrafelé fél métert is megtesz 3 perc alatt, előre még nem jött össze. Végül is a rák jegyében született:)
2011. febr. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!