Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Került már féléves babátok...

Került már féléves babátok kórházba? HOgy bírtátok nélküle? És Ő? Félek ettől a fránya influenzától!

Figyelt kérdés
2009. febr. 13. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem születése után 3 hetet volt a korházba!!szörnyű volt nagyon nélküle!most 7 hetes és nem tudom mit csínálnék ha mégegyszer odakerülne!!!igaz hogy nem féléves de gondolam irok!!
2009. febr. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szia! az én fiam most 12 hetes...először 3 hetesen volt 3 napot, aztán 5 hetesen 2 hetet, aztán erre egy hétre 3 napot megint, és 9 hetesen megint egy hetet kórházban! de non.stop vele voltam!! eszemben sem jutott egy percre se ott hagyni...volt h 3 napig egy hokedlin ültem, volt h rendes baba-mama szobában voltam, mindegy volt. nehéz volt de mellette voltam. Jah és ahol mi voltunk ott még a másfél évessel is ott lehet az anyukája...
2009. febr. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És ilyen picikhez beengednek, ugye,(mint anyukáját) annak ellenére, h látogatási tilalom van?
2009. febr. 13. 21:22
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam is féléves, a nagyobbik pedig már iskolás. Sajnos a nagyfiú elkapta az influenzát, egy hete kezdődött és ma volt először láztalan. Nagyon féltettük a picit, de szerencsére ő nem kapta el (lekopogom). A gyerekorvosunk azzal bíztatott bennünket, hogy ilyen pici babát most a járvány alatt még nem vittek hozzá, nem ezt a korosztályt fenyegeti a betegség.

Annyit mindenképpen megtehetsz, hogy amíg tart a jávány, nem viszed zsúfolt helyre, gyakrabban mosol kezet és citromolajat vagy ecetet párologtatsz, az fertőtlenítő hatású. A dokrotnő még azt is javasolta, hogy én is szopogassak torokfertőtlenítőt.

Egyébként 4 hónaposan volt kórházban, de, legalábbis Győrben az a gyakorlat, hogy az anyuka végig ott lehet a babával - még így is elég pocsék volt az a 4 nap.

2009. febr. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
második vagyok, azt nem tudom, szerintem kórháza válogatja...maszkban szerintem ott lehetsz vele, legalább a "mi" kórházunkban így van...
2009. febr. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, h épp beteg. LÁzas volt, náthás. Félek, nehogy nagyon komollyá váljon. Ráadásul a férjem a szabadban dolgozik. Szinte meg sem tudom védeni a kicsit.
2009. febr. 13. 21:35
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
szívd le sűrűn az orrát, adjál neki kúpot, és mossatok kezet sűrűn, fertőtlenítős szappannal ha van, ha nincs simával is jó...de ezeket sztem tudod...az én párom is kint dolgozik...ezzel szemben védtelenek vagyukn, dolgozniuk kell..sok szerencsét, és jobbulást kívánok nektek!!!
2009. febr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, ezeket teszem. Remélem átvészeljük.
2009. febr. 13. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!