Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen kezdtétek el...

Mennyi idősen kezdtétek el teával itatni a babátokat éjszaka hogy leszokjon az éjszakai evésről? Bocsi a szóismétlés miatt!

Figyelt kérdés
2011. febr. 20. 14:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fel eves koraig szpott aztan kezdtem adni teat neki de ez ket elu dolog,allandoan felebred ejjel teazni es hajnalban pedig nagyon ehes.
2011. febr. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én nem is tudtam hogy ezt így is szokták...az én skacaim 3 hónaposak lesznek 7-én d éjszaka minimum 4-szer kelnek ,gondoltam én is hogy egy-két cicizés helyett teát adok nekik hogy hátha nem kelnének ilyen sűrűn de akkor meg éhesek maradnak.Nem?Jó lenne ha valaki tapasztalt írna ide és nekem is megoldódna a problémám:-)
2011. febr. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
anno édesanyám is így csinálta velünk most pedig a barátnőm mesélte hogy így szépen fokozatosan leszoknak az esti felkelésről.az ő kisfia is így szokott le egyre kevesebbet ivott és egyszer csak már fel sem kelt.gondoltam 2 hét múlva 6 hós és megpróbálom én is hátha beválik.
2011. febr. 20. 15:02
 4/11 anonim ***** válasza:
upsz akkor nekem még van egy kis időm...:-)
2011. febr. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

a teával pont az ellenkezőjét éred el! éjszaka nem szabad teát itatni egy babával, egyrészt rászokik és sokkal többször kelhet, másrészt elromlanak a fogai!

vizet szoktak nekik adni!

ha azért kel mert szomjas, elfogadja a vizet is és alszik tovább.

viszont ha éhes etesd meg, nem szabad "éheztetni" a babát!


6 hónapostól meg nem is lehet elvárni, hogy 12 órán keresztül ne egyen. adj neki este lefekvés előtt tejpépet aztán szoptasd meg még, ettől el fog telni :)

sok sikert

2011. febr. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Vizet adj neki éjszaka. Az enyémek most álltak le az éjszakai evésről. 8 hósak.
2011. febr. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
15:21-es irja jól! Adj vizet, ha megint felkel vagy nem fogadja el, akkor éhes szegény, tehát etetsd meg!
2011. febr. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

3 hónapos kora óta átalussza a kisfiam az éjszakát, párszor előfordult, hogy cici helyett a tea vagy a víz kellett csak neki, tehát szomjas volt, nem éhes. Én nem eröltettem, ő nem igényelte már az éjszakai cicizést.

Este 9-kor evett utoljára és fél 6-kor kelt újra. Keltegetni sem keltegettem soha sem.


Nem hinném, hogy a teával az ellenkezőjét éred el, nem lesz ettől teafüggő és nem emiatt fog többször felkelni. Sőt, még a fogai sem emiatt fognak elromolni.

Szerintem egyértelmű, hogy ha nem elég neki a víz, akkor az ember vagy cicizteti vagy táperszert ad neki.

ha azért kel mert szomjas, elfogadja a vizet is és alszik tovább.

Szerintem meg egy hat hónapostól már igen is el lehet várni, hogy átaludja az éjszakát. Fél évesen este tejpép volt a vacsi, aztán lefekvés előtt még cicizés és alvás reggelig.

2011. febr. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
9,5 hósan, de én vizet adtam neki. Viszont ahogy leszokott az éjszakai szopiról 2 hét múlva már az estit sem kérte:-(.
2011. febr. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szia kedves 18:27 es.Mi eddig 2 étkezést váltottunk ki a tízórait és az uzsonnát.16-17 kor van az uzsi ami főzelék akkor hánykor adjak neki tejpépet?Fürdés után és még kínáljam meg tápszerrel sajnos tejcsim már nincs:-(
2011. febr. 21. 12:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!