Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogja szeretni a rendes kaját...

Fogja szeretni a rendes kaját a babám, ha eddig csak üveges bébiételt kapott?

Figyelt kérdés
7hónapos, 1hónapja kezdtem a hozzátáplálást, és mivel mindenben nagyon kezdő vagyok, biztosabbnak éreztem, hogy először mindenből üvegeset kóstoljon.Nem fog nagyon hozzászokni?
2011. febr. 20. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Elvileg az üveges babakajáknak is ugyanazok az összetevői (legalábbis annak kell lennie) mint a rendes kajáknak.

ami zavarhatja majd az az állaga, mert olyan szinten folyóssá és pépessé tuti nem tudod varázsolni a házi kaját.

2011. febr. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kezdj főzni neki, add vegyesen.
2011. febr. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

én is sokmindent adtam neki üvegeseben, mert pl ilyenkor nehéz friss barackot venni. (és nálunk fagyasztva nincsen)


egyik napon egyszer csak úgy döntött, nem hajlandó bébiételt enni, sem turmixoltat, onnantól csak hzikosztot kapott. Kb 1 hétig villával összenyomottat, utána meg darabosat.

(Kb. onnantól, hogy megkóstoltattam vele a mi kajánkat, amit meg is fűszereztem finomra. Hozzáteszem, én nagyon-nagyon minimális sót használok, a vendégeim mindent utána sóznak :))

De nyugodtan főzz neki, nem tudod elrontani, és azért a TE főztöd mindig friss, és 100%-osan tudod, miből van.

2011. febr. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
10 honapos kiscsajnak ma adtam masodjara bebietelt, de nem igazan tetszik neki.Megmondom oszinten nekem sem, olyan mu az ize es tul cukros.Ugy tudom aki a mami foztjet eszi azzal kesobb sem lesz valogatos.
2011. febr. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat és a segítséget!

minden szépet-jót nektek!

2011. febr. 20. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!