Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Én csinálok valamit rosszul?...

Én csinálok valamit rosszul? Elkaptam az inluenzát, és a fiamat, hogy ne kapja el elvitte a nagymamája. 5 napot nem volt itthon, de mikor hazajött "meg se ismert".

Figyelt kérdés
Eddig egyfolytába mosolygott, meg be nem állt a szája, most meg rám se hederít (persze ahogy meglátja a nyusziját rögtön ontja neki a vigyorokat). Tegnap már semmi nem volt jó, bármit csinálhattam egyfolytába lefele görbült a szája és sírt is sokat, pedig a hasfájás óta mindig nagyon jó kedélyű fiúcska volt. Nem tudom, hogy mennyire lehet hozzá köze, de már 2 hete patakokban folyik a nyála, és tegnap egyész nap az ökle a szájában volt, pedig még a fogak nem hiszem hogy lehetnének, mert még csak 2 hónaposak vagyunk. Éhesnek nem éhes, a pelus is tiszta, egyszerűen tanácstalan vagyok, hogy mi lehet. 3 napja egyszerűen nem tudok semmit. Velem van a baj? Mit csinálok rosszul?Mit tudnék csinálni, hogy jó legyen neki? Olyan rossz látni ahogy nyűglődik!
2009. febr. 14. 06:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

nem csinálsz semmit rosszul, ha nagyon rágja a kezét, és nyáladzik, az bizony fogacska lesz, lehet hogy csak 1 hónap mulva bújik elő, de neki már feszíti az ínyét.

Az is lehet, hogy elkapott valami vírust, ami ugyan nem látszik rajta, csak a hangulatán. Az, hogy nem ismer meg, nem hiszem, nekem is elvitte a mama őket anno, mégsem volt semmi baj.

Esetleg annyi lehet, hogy a mama máshogy etette, mármint időben, vagy mennyiségileg, és hírtelen most vissza áll a régebbi szokáshoz, és a kis gyomra fáj.

Vagy a helyváltozás miatt.

1-2 nap és elmúlik nála.


2 gyerekes.

2009. febr. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Biztos jót akartál a kicsinek azzal hogy elvitte a mama pár napra, de szerintem mégsem volt jó ötlet. Anyatejes? Ha igen akkor gondolnod kell arra is hogy az anyatejes babák sokkal védettebbek a kórokozóktól. 5 nap szerintem nagyon sok egy ilyen kis babának. Ott milyen volt? Nem sírt sokat, nem látogattad?

Soha többet ne add senkinek, ha csak nem mész kórházba.

Ne haragudj hogy ezt írom, nem le hordani akarlak tudom hogy nehéz lehetett egy ilyen döntést hozni.

De ne aggódj lehet hogy most az a baj hogy nem találja a megszokott helyét kicsit máshol volt és meg kell szoknia megint a saját helyét.

Talán a mamánál más volt a napirend is.

Türelem és kitartás és akkor megint helyre jön minden.

Ne keseredj el és ne legyél ideges, mert azt megérzik.

Vannak és lesznek ilyen időszakok amikor okkal ok nélkül nyűgösebbek a kelleténél.

Csak legyél ott neki mindig. Én volt hogy betettem a kenguruba és úgy mászkáltam vele a lakásban. Az segített.

Szép napot.

2009. febr. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Legyél kitartó! Vissza kell nyerned a bizalmát! Gondolj bele! Egyik pillanatról a másikra eltűnik mellőle az a személy (anyuci) aki a Mindent jelentette Neki. Nem tudja hova rakni a dolgot. Szerintem pár nap és minden rendben lesz, és még csak emlékezni sem fog rá!
2009. febr. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!