Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam hozzá a...

Hogyan szoktassam hozzá a hajszárítóhoz?

Figyelt kérdés
Amikor bekapcsolom, még éredekes, aztán amikor közelítek felé (először a lába felé), akkor már be van rezelve, amikor meg a fejéhez ér, nagyon sír, alig lehet megnyugtatni szegénykémet.
2011. febr. 21. 08:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van. Bár, még ha az én hajamat szárítom akkor parázik nagyon ha bakapcsolom. Nem tudom a megoldást, de érdekelnek a tippek.
2011. febr. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálunk az idő oldotta meg a kérdést no meg persze a legyőzhetetlen gyermeki kíváncsiság.

A porszívót és a hajszárítót egyáltalán nem viselte pici korától, még a másik szobában is üvöltött, amikor bekapcsoltuk.

Aztán orrszívás után elöl hagytuk a porszívót, és amint megtanult mászni odajött megsimogata, fogdosta, már nem volt mumus.

A hajszárítót egyelőre én használom, volt hogy szárítottam és sírva mászott oda, mert félt a kis kíváncsi!! :)) Most 14 hónapos, csimpaszkodik a lábamba amikor szárítok, néha már alacsony fokozaton megfújom a kis fejét.

2011. febr. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, a 8 hónapos kislányom úgy "szerette" meg a hajszárítót, h. hajmosás után a nappaliban a földön ülve szárítottam a hajam. Odamászott hozzám, felállt, próbálta megfogdosni, és ilyenkor a legalacsonyabb fokozaton az ő hajára is fújtam a levegőt. Nekünk szerencsére egy-két alkalom után megszokta, és rendszeresen szárítom a haját hajmosás után.
2011. febr. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!