Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a járóka...

Mi a véleményetek a járóka használatról? Kell nem kell?

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 09:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nálunk nagyon jól jön, sokszor beleteszem, mert nem tudom a szobát elbarikádozni. Ha megoldható a szeparálás máshogy, vagy nincs nagyon hideg járólap, ahová nem kellene másznia, akkor nem szükséges, de akkor is jól tud jönni nagyon bizonyos helyzetekben!

Én ajánlom.

2011. febr. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem jó dolog, persze akkor ha van hozzá helyed, és úgy tudod elhelyezni, hogy a baba lásson belőle téged.

A kislányom 6,5 hónapos, de nagyon jó, hogy ha egyedül vagyok, és van valami dolgom bele tudom rakni, és nem lesz semmi baja.

2011. febr. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
50%
Nekünk van és ki is használjuk.Főleg akkor van benne,amikor pl felmosok stb...jól eljátszik benne.Amikor próbálkozott a felállással,arra is jó volt,hogy kapaszkodott a rácsba és felhúzta magát.Mikor kisebb volt nyáron gyakran kivittem a teraszra-udvarra árnyékba.Nagyon élvezte :).
2011. febr. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
50%
Mi is szerettük nagyon. Amikor már egy kicsit nagyobb lett és a járókában szépen elvolt, akkor gyorsan megmostam a hajam, elmosogattam, összepakoltam. Téli hidegben ha csengetett a postás, akkor betettem a járókába és gyorsan kiszaladtam.
2011. febr. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
46%
Jó ha van, de érdemes minél kevesebbet használni. Ha van lehetőséged, inkább válassz le neki egy ficakot, ahonnan nem tud tiltott helyre jutni. Én pl. két esetben szoktam a járókát használni. Ha vasalok, mert annak nem tud ellenállni. Ha 1-2 percre ki kell szaladnom a házból.
2011. febr. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Műanyag, fa, hálós a jobb?
2011. febr. 21. 10:06
 7/17 anonim ***** válasza:
fa
2011. febr. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Fa,segíti a mozgásfejlődését is.Jobban kilát,megkapaszkodik a rácsban stb...
2011. febr. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nekünk állítható magasságú fa van, nagyon szeretjük. Én mindenképpen akartam járókát használni, nem akartam pici babaként sem egész nap az ágyában "tárolni" a fiamat, a földre pedig 4 hónaposan tettem először.


Kisebb korában reggeli után és vacsi előtt tölött benne hosszabb időt, amíg én tusoltam, ettem, főztem stb.


Mosmár nagyfiú, reggeli után, zenehallgatás közben van benne kb. 30-40 percet, amíg beágyazok, felrakom az ebédet, felöltözöm stb.

2011. febr. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekünk hálós járókánk van, kaptuk. Nem minden nap teszem bele a babát, de ha ki kell szaladnom a postáshoz, vagy épp a sütőből veszem ki a forró tepsit, nagyon jó, hogy nem mászik a kicsi a lábam alá. 10-15 percet bír ki benne, de ez nekem bőven elég segítség. Nyáron a teraszon utazóágyat szoktam kitenni neki, abban is szépen eljátszik, amíg nekem épp dolgom van, persze nem tűnök el a szeme elől. Ajánlom a járókát, mindegy, hogy hálós vagy rácsos, vagy akár utazóágy is megteszi, ha nincs rá szükséged, összecsukhatod.
2011. febr. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!