Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Borostyán nyakláncból a nyers...

Borostyán nyakláncból a nyers típusút használtátok?

Figyelt kérdés
Nem karcolta meg a baba nyakát?
2011. febr. 21. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Semmilyent,mert nem kockáztattam,hogy megfulladjon a babám. Különben is csak beképzelés,hogy csillapítja a fájdalmat.
2011. febr. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én most rendeltem meg, akárhol néztem mindenhol úgy láttam, hogy valamivel felületkezelve van, hogy ne csikarjon. Én hiszek benne, hogy segíthet és úgy gondolom, ha a megfelelő méret van kiválasztva nem fulladhat meg tőle a baba. Különben nem lenne engedélyezve!!

Remélem nektek is beválik!

2011. febr. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Gömbölyítettet. Lehet drágább, de biztonságosabb, nem vágta és nem sértette meg a baba nyakát.


Az hülyeség, hogy emiatt meg fog fulladni. Akkor a lányom sem élne már, mert éjjel-nappal rajta van immár 19 hónapja.


Ne legyen se túl hosszú, sem pedig túl szoros. Ha hosszú akkor tekeredik és az nem jó. A szoros egyértelmű.


Egyébként amikor elhagyta az előzőt és egy hónapig nem volt a nyakán iszonyúan szenvedett a fogzástól. Amikor rajta van sokkal könnyebben viseli.


Az első hozzászóló talán nem hisz a gyógyító ásványokban stb. de talán azt sem tudja, hogy a gyógyszerek jó része is természetes alapanyagok és hatásaik megfigyelésén alapulnak.


Jó hogy nem boszorkányságot kiált :P

2011. febr. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat én is most rendeltem meg az elöbb remélem segíteni fog.Azt hallottam, hogy az aloenak is van egy fogkréme ami nagyon jó.
2011. febr. 21. 21:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk a nyers típus van és nem azért mert esetleg olcsóbb mint a legömbölyített,hanem mert azt olvastam,hogy a szabálytalan szemekből álló nyaklánc hatékonyabb mint a legömbölyített.Először megijedtem mikor megláttam,mert valóban vannak benne hegyesebbnek tűnő szemek is!De azok sem élesek ám.Nos az én babám nyakába 2 hónapja van és semmi baj nem volt éjjel-nappal rajta van.Most jönnek a rágófogak és határozottan az a tapasztalatom,hogy segít elviselhetőbbé tenni a babám számára a fogzást.Előtte hatalmas cirkuszok voltak:(
2011. febr. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekünk is van, de igazából nem látom,hogy miben segítene neki. Valaki leírná, hogy nála nyaklánccal mik a fogzás tünetei. Vagy esetleg nyaklánc nélkül mire számítson az ember? Egyébként nekünk is a nyers van.
2011. ápr. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!