Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tízórai után milyen sorrendben...

Tízórai után milyen sorrendben érdemes kiváltani az étkezéseket?

Figyelt kérdés

A védőnőtől hiába kérdezem, csak hebeg-habog összevissza...


Előre is köszi a választ!


7 hós kislány anyukája


2011. febr. 22. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Én úgy csinálnám, hogy uzsonna-ebéd-vacsora-reggeli.


Nekem például reggel és délelőtt sokáig volt tejem, de délutánra, estére semmi, így reggel és délelőtt nagyon sokáig szopizott, amikor a köv. 3 étkezést már rég kiváltottuk.

2011. febr. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Tejem van rendesen épp ezért félek, hogy milyen sorrendben érdemes, nehogy begyulladjon. Mert ha a tízórai után az ebédet váltom ki, akkor nagyon sok idő telik el a két szoptatás között...
2011. febr. 22. 13:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi a tízórai után az ebédet, uzsonnát, aztán sokkal később a vacsorát, majd a reggelit hagytuk el. De ha sok a tejed, nyugodtan variáld úgy, ahogy Te jónak érzed. Szerintem a legtovább az estit és reggelit érdemes meghagyni. Az én védőnőm is csak beszélt össze-vissza, így csináltam, ahogy gondoltam. Egyébként észre lehetett venni a fiamon, hogy mikortól szokhatunk le az estiről, aztán a reggeliről. A többihez nem ragaszkodott. 13,5 hós koráig szopizott, most 17 hós, de még mindig van egy kis tejem.
2011. febr. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!