Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyakran adsz bulátát...

Milyen gyakran adsz bulátát vagy kölesgolyót, vagy tönkölybúzát 1 évesednek? Mennyit eszik meg egy nap?

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Szinte minden nap kap kölesgolyót, általában gyümölccsel kapja uzsonnára, de magában is elnyamnyogja, de akkor csak 2-3 golyót.
2011. febr. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az én kisfiam minden nap rágcsálja a bulátát, nagyon szereti, kb. 10 darabot eszik meg 1 nap. Meglátja az üzletben a zacskót, és már sikítozik is!! :))

Mindíg van a táskámban, mert kéri a drágám.

2011. febr. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kb egy marékkal (felnőtt marékkal) naponta. Nagyon szereti. Nálunk ez a desszert és a glutén egyben. Önállóan felcsipegeti akárhonnan.
2011. febr. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én amarantos gabonatallért szoktam adni 13 hónapos Kislányomnak. Szereti,és önállóan eszi, csak mielőtt odaadom, elharmadolom neki, mert egy tallér elég nagy lenne a szájába. Nem is tudom, pontosan mennyit eszik egy nap, szerintem olyan 10-15 db-ot talán. Étkezések közt kapja, vagy ha kimondottan kevesett evett, akkor ezzel tuningolom az adagját.

2011. febr. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!