Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babának lehet...

6 hónapos babának lehet kölesgolyót adni?

Figyelt kérdés
Már 4 hósan kezdtük a hozzátáplálást. Eddig mindent megeszik szerencsére. Gondoltam egy kis kölesgolyóra. Lehet neki adni? Ha igen hogy? Vagy babakekszet?
2011. ápr. 5. 13:37
 1/8 anonim ***** válasza:
34%

Teljesen felesleges de lehet.

az a baj hogy vagy a tejtől/tápszertől v. a gyümölcstől főtt ételtől veszik el a helyet.


tápértéke nincs... én nem adtam.

2011. ápr. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%

Én sem adnék még neki. Ahogy írta az előző válaszoló is, még nincs sok értelme. Miért kezdenéd el korábban, amit később úgysem fogsz tudni már megállítani? (vagyis a különböző ropogtatnivalók utáni éhséget)

Ezt inkább csak te szeretnéd szerintem még nem a babád.

2011. ápr. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi a válaszod! Esetleg lehet vele főzeléket sűríteni? Bocsi ha butaságot kérdezek :D
2011. ápr. 5. 13:44
 4/8 anonim ***** válasza:
46%

fözeléket süríteni fött krumplival a legpraktikusabb.


első.

2011. ápr. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

lehet sűríteni köleskásával, zabkásával ilyenekkel is, egészségesebb is.

kölesgolyót NYUGODTAN adhatsz, figyeld meg, hogy fog örülni:) egy-két golyót nyugodtan.

2011. ápr. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Vilcsianyuja ***** válasza:
szerintem is adhatsz neki egy-két szemet nasizni, amúgy nem gondolnám haszontalannak, hiszen rostos, ami a sok fogós főzelék után jól jön az emésztésének.
2011. ápr. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Végül is nem nasinak gondoltam, hanem főzelékbe vagy gyümölcsbe, mivel tényleg egészséges szerintem is.
2011. ápr. 5. 15:00
 8/8 Vilcsianyuja ***** válasza:
Főzelékbe lehet, hogy célszerűbb kölespelyhet (vagy más gabonapelyhet, ami nincs puffasztva) rakni. Én csak krumplival szoktam sűríteni, de gondolom, hogy szépen megfő a kölespehely is és el lehet turmixolni, mert amúgy elég kemény. Főzés nélkül, gyümölcsbe turmixolva inkább zabpelyhet szoktam használni, az jobban felpuhul.
2011. ápr. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!