Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Törhetek 6 hónapos babám...

Törhetek 6 hónapos babám gyümipépjébe kölesgolyót?

Figyelt kérdés
Harmadik hete próbálkozok a hozzátáplálással. Már kapott almát, őszibarackot, szilvát. A problémám az, hogy az őszibarack nagyon híg, de annyira nem hogy inni tudja, viszont a kanálról meg lefolyik. Gondoltam van itthon kölesgolyó (a nagyobbik gyerkőcöm imádja) teszek bele neki annyit, hogy krémes állagot kapjak. Tudom a tejpép lenne a legkézenfekvőbb, de nincs itthon, a kölesgolyó viszont igen.
2011. júl. 4. 22:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
Tehetsz nyugodtan, de én a háztartási kekszet jobban szerettem.
2011. júl. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%

Én darált háztartási kekszet raktam bele, de azt csak később kapott, mikor már ehetett lisztes dolgot.

Keverd össze banánnal, az is sűríti.

2011. júl. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
9%
Már 4 hónaposan keverhettél volna hozzá kekszet.
2011. júl. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Utolsó: sok eszed van, már ne is haragudj... 6 hónapos a kérdező babája, és 3 hete táplálnak hozzá. Szerinted 4 hónaposan morzsolt volna a gyerek szájába kekszet a kérdező, vagy hogy gondolod???
2011. júl. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%
Egyébként én tej- és tojásmentes kekszet raktam a gyümikhez (biscotto fosfovit), de használhatsz jó "maccsosra" főzött, majd leturmixolt rizst is.
2011. júl. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
23%

tehetsz!

amúgy én is HTkekszet tettem :D

2011. júl. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

Inkább natúr kölesgolyót vagy valami natúr pelyhet, mint HT kekszet.

nem értem miért nyomatja mindenki, mintha más nem is lenne.

Szerintem sokan azt se tudják, mi minden van benne, ami egy 6 hós babának tök felesleges.


Sűríteni kiváló a Sinlac is, vagy a babán.

2011. júl. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

sszetevõk: búzaliszt, cukor, növényi zsír, térfogatnövelõ szerek: (nátrium-hidrogén-karbonát, ammóniumhidrogén-karbonát), só, aroma, színezék (karamell), antioxidánsok: (borkõsav, dikálium-diszulfit). Glutént és kén-dioxidot tartalmaz. Mogyorót, földimogyorót, tojásport, tejport, szójalecitint is felhasználó üzemben készült.


Háztartási keksz, 4 hónaposnak a legideálisabb:-((((


[link]


ezek már egy fokkal jobbak

2011. júl. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Totálisan egyetértek az utolsóval. Minden további nélkül ajánlják az okos védőnők a háztartási kekszet, de hogy egyikük is megnézné, mi van benne...

És sok anyuka nyugodt szívvel adja is, de ha egy másik anyuka odáig "vetemedik", hogy a túró rudi belsejét odaadja az egy éves kor alatti babájának, akkor képesek virtuálisan leordítani a másik haját a fejéről, hogy milyen "szarral" eteti az ember a gyereket. Na erről ennyit, hogy mennyire nézik meg egyesek, mit is adnak a gyereknek enni...

2011. júl. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Kekszet én is azért nem adok, mert tele van minden sz.rral. Sinlacot holnap iratok fel a doktornővel. Ma maradok a golyónál.

Köszönöm a válaszokat!

2011. júl. 5. 08:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!