Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8hós fiam mellett nem lehet...

8hós fiam mellett nem lehet enni. Van még vki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
8hós a fiam, és ha meglátja eszünk kikel magából, üvölt, sír, mászik ránk...ha egyedül vagyok nem lehet enni tőle, ha 2en vagyunk itthon felváltva eszünk. tök mind1 h előtte 1 perccel fejezte be ő az evést, akkor is csinálja :S már úgy csinálom ha egyedül vagyok, h adok neki vmi kukit, v kiflit, v vmit amíg én eszek, így addig ő is eszik :S máshogy lehetetlen! :S
2011. febr. 22. 18:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy cipőben járunk! Nekem a 6 hónaposom tegnap kikapta a kakaós palacsintát a kezemből és már tömte is a fogatlan szájába :) Gyorsan kivettem belőle és egyszerre betömtem, ne fájdítsam a kis szívét. Nekünk is úgy kell enni, hogy ne lássa, mert úgy nézi, mintha hetek óta nem evett volna:)
2011. febr. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
akkor oké ,h nem csak minekünk kell kommandózni az étellel :S :D
2011. febr. 22. 18:39
 3/10 anonim ***** válasza:
Istenem... Én adtam belőle ha nagyon nézett. Nem sokat,csak egy falatot. Soha ne lett semmi baja. Már nagy fiú, nem allergiás,nem beteges. másfél évesen már fakuglikkal játszott...
2011. febr. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Adj neki. Egy pár falattól nem lesz baja.
2011. febr. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
tejes dolgokat nem ehet... így sok mindent mellőznie kell... :S adnék én... sőt! csak hát nem lehet.
2011. febr. 22. 18:54
 6/10 anonim ***** válasza:

:-)

örülj neki, h ilyen remek az étvágya. más anyukák alig tudnak pár falatot a gyerekükbe tukmálni. megjegyzem, a lányom 13 hónapos és ugyanez,mint a tied. ha valaki nem ismerné őt és minket, azt hinné, h nem adunk enni a gyerekünknek. hihetetlen mennyiségeket megeszik. hála az égnek....

2011. febr. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hihi... :) Az enyém is ilyen... 9 hónapos, kislány.
2011. febr. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nálunk is ez a helyzet, 180cm vagyok, és 55kg, soha nem voltam sok, de ennél több.
2011. febr. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7 honapos a fiam, ugyanerz van, néha adok neki belöle, ha olyat eszem amiböl nem lehet neki akkor kap pár szem kukot.. vagy kenyér csücsköt, teát, stb..
2011. febr. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez a helyzet kb. 8 hós kora óta. Most 16 hónapos, de még mindig "titokban" eszünk olyasmit, amit nem akarunk neki adni.
2011. febr. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!