Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a velemenyetek errol a...

Mi a velemenyetek errol a babakocsirol? Top Rider SH189

Figyelt kérdés

[link]


Ha van vkinek megirna mekkora es kb milyen nehez, mert sehol sem talalok rola adatokat.


2011. febr. 22. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is ezt néztem ki, és ezt:

[link]


Nem tudom hány kiló a Top Rider, de amit írnak róla, az alapján teszik.

Itt van narancssárgában is:

[link]


Ilyen véleményt találtam róla:

"Nekem is ilyen van, én nagyon szeretem-szerettem, mert könnyen irányítható, jól kihasználható!

Külön szuper, hogy a sportrész is átalakítható mózessé.

Most vettem egy esernyőkocsit is top ridert, szerintem van olyan jó mint bármelyik nagy nevű, sokkal drágább társa!

Jó szívvel ajánlom"


Remélem segítettem.

2011. febr. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is hasonló van, csak Hauckban. Kb. ugyanennyi volt. Utálom. Ezen kívül kaptunk ajándékba egy peg peregot. Na, az hiába használt sokkal, de sokkal jobb. Ezerszer kényelmesebb mint a másik. Ha most vennék, én ezt választanám. Most találtam a neten. [link]
2011. febr. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Top Ridert ne vegyél.Egy nagy rakás sz*r.Nekem Top rider Bs05-öm volt és 65 ezret adtam ki érte.

[link]

A hordózó szét esett magától, a mózessel nem volt gondom mert talán 4 hónapot használtuk.A pelenkázó táska egy hónap után bomlani kezdett.A kocsit két kézzel is nehézkés volt irányítani egy kézzel lehetetlen.A háttámla állítója simán eltört mikor egyszer elaludt és úgy akartam lefektetni.8 babakocsim volt de ez volt a legrosszabb.Ha Újra kezdeném Peg Peregot vennék én is.Nagyon könnyű írányítani és strapás kocsi.Nekem tetzsik a belinkelt Peg Perego

[link]

2011. febr. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szia!a.mózeshez.adapter.van?
2012. aug. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!