Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tettetek amikor a tükörbe...

Mit tettetek amikor a tükörbe nézve rájöttetek, hogy már egyik testrészetek sem a régi? Ki, hogy élte meg és mit tett ami segített.

Figyelt kérdés
Ma reggel zuhanyozás közben megláttam a mellemet a tükörbe és hát enyhén szólva takarta a fél hasam ami látszik a hasamból az meg tiszta csík a lábaimról meg nem is beszélve....Mit csináltok, hogy visszajöjjön az önbizalmatok?
2011. febr. 23. 08:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én és 4 hónapja szültem. Túlsúllyal kezdtem eleve, terhesség alatt semmi nem jött rám. Teljesen büszke voltam magamra... Kivánatosnak és szexinek éreztem magam végig! De most...FUJJJ! Elkezdtem szoptatni, és zabálni is...! A kilót nem tudom, de egy 3 4 mérettel kéne nagyobb nadrágot hordanom:(!

A hasam borzasztó, tiszta csikos az egész. Kicsi melleim vannak, azok hála tartják magukat.

Szoptatni nem szoptatok már, de viszont fogyókurázni sem tudok, az éhezés nem az én világom. Ugyhogy nem maradt más mint torna...hát remélem sikerül leadni, ezt a sok pluszt...:)!!


Minden jót

2011. febr. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!