Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tettetek amikor a tükörbe...

Mit tettetek amikor a tükörbe nézve rájöttetek, hogy már egyik testrészetek sem a régi? Ki, hogy élte meg és mit tett ami segített.

Figyelt kérdés
Ma reggel zuhanyozás közben megláttam a mellemet a tükörbe és hát enyhén szólva takarta a fél hasam ami látszik a hasamból az meg tiszta csík a lábaimról meg nem is beszélve....Mit csináltok, hogy visszajöjjön az önbizalmatok?
2011. febr. 23. 08:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

szia,


23 évesen szültem, a terhesség alatt 15 kg jött rám. mivel a kicsi nem akart szopizni fejnem kellett, amitől a melleim kb.olyanok lettek mint két aszalt szilva...:S oda jutottam, hogy a férjem előtt sem szerettem melltartó nélkül lenni... pedig előtte!! azután szépen leültetett és elmagyarázta, hogy valóban veszítettek a "lányok" a régi fényükből, de Ő így szeret, hiszen megajándékoztam a fiunkkal, mi ez mellett pár plusz kg és a cicik!! :) édes volt, de azért nem feledkeztem meg róla. viszont, hogy ellensúlyozzam a dolgot szépen leadtam a 15 kg pluszt, sőt még 5 kg ezen felül és olyan jól érzem magam a bőrömben, mint még soha!! tartom a súlyom és elhatároztam, hogy feltetetem a fogszabályozót is, hogy a mosolyom is tökéletes legyen!! terelem a tekinteteket a cickóimról :) a külvilág felé pedig fel a push-up-ot és kész :)


Ági

2011. febr. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

A mellem nekem is ki van nyúlva valamennyire, elsőt 21 hónapis szoptattam, most amásodik 2 éve gyűri a cicimet.

Igaz volt közte jó pár éve, de akkor is.

Hasamon, lábamon nincs egy csík sem

Ráadásul, múlt héten beteg voltam+odafigyelek a kajára, úhgyhogy lement pár kiló:-))))))

Reggel ráálltam márlegre és teljesen feldobott, amit mutatott:-)))

Úgyhogy most nagyon elszánt vagyok.

Ja és el fogok kezdeni tornázni is, már letöltöttem.


39 évesen közel elégedett vagyok azzal, amit látok.

2011. febr. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%

Szia!

En 4 honapja szultem,es hat...nallam is fennal ugyanez a problema :(

5 kg plussz van rajtam,es a hasam szerencsere nem csikos,de a popom olyan feszes es kerek volt azelott,most meg teljesen mas a formaja,ami elegge elszomorit.A melleim nagyon csikosak lettek,csupa stria az egesz...es semmi onbizalmam.Dietazni meg nem tudok,amig szoptatok,es hat tornazni...a fiam 25-30 perces alvasai mellett nem nagyon van ra idom,olyankor var a hazimunka,stb.stb.

Kesz csodtomegnek erzem magam :(((

2011. febr. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én elfogadtam, hogy meztelenül már nem nézek ki annyira nagyon jól, mint régen, viszont megtanultam úgy öltözni, hogy előnyös legyen. Ha úgy lépek ki az utcára, hogy tudom, a ruházatom teljesen előnyös, és csinos is, jól áll, hozzá sikerült valami olyan frizurát csinálnom, ami szintén előnyös, és valamilyen téren különleges, nem az a tipikus anyuka-frizura, meg nem olyan, mint minden második embernek, na akkor teljesen magabiztosnak érzem magam :)

Nyáron mondjuk sokszor feszélyezett, hogy lengébb öltözékben nem mutatok olyan jól, viszont rájöttem, hogy tök mindegy is :) Van egy barátnőm, még elég fiatal, nincs még gyereke, de elég husi, pocija is van, mégis mindenki szép lánynak tartja, mert szép az arca, jól állnak neki a ruhái, van stílusa. Na őt figyeltem nyáron, hogy milyen fesztelenül viselkedik, mennyire nem izgatja, hogy látszanak a kis hurkái, és rájöttem, hogy nekem sem kell a sajátjaimmal foglalkozni, hiszen engem is általában véve szépnek tartanak, tökéletes meg senki sem lehet.

2011. febr. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Elhűltem! :)

Két császáron vagyok túl, és mit szépítsem, kötényhas.

Félhomályban nézegetem magam a tükörben. Kivéve, amikor a bajuszkát kell megritkítani. ;) Erre kínosan ügyelek.

Melltartó, nincs mese. Vigyázok, hogy ne hízzak. Vacsora nuku, kivéve, ha tényleg nagyon kopog a szemem.

Fürdőruha egyrészes.

Nadrág, jótékonyan takaró felső.

Ha jön a jó idő, nos azt külön meg kell szokni. Ha már lesz egy kis színed, nem sok, mert öregít!!!! akkor könnyebb lesz.


Ui: hidd el, ezek nem olyan lényeges dolgok. Ami számít, belül van!!!!!!!!!!!!!!

2011. febr. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Minden nap gyötröm ezzel magam, tornázom majd' minden nap, próbálok visszafogottan "zabikálni". Eredmény: formásodtam, de az 15kg nem akar megmozdulni. :-(

Gyönyörű melleim voltak, viszonylag nagyok, de feszesek, sokszor azt hitték szilikon van benne - már amikor néha melltartó nélkül viseltem vmit. Most? Most nagyobb, mint volt, de igencsak lóg. => Mellműtétre gyűjtök/tünk, csak hát ahhoz előbb le kéne fogyni! Ja, és én szoptatás alatt híztam, terhesség alatt 3kg-t híztam (diétáznom kellett) csak! A lényeg: utálom magam és mindig megkérdezem magamtól: hol van az a szexi csaj?? Válasz: nagyon messze... :-(

2011. febr. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

én 4 hónapja szültem...a mellem nekem is tele lett csíkkal, de csak miután beindult a tejem.A terhesség alatt alig híztam, most viszont a szoptatás alatt jönnek rám a kilók...egyszerűen jobban kívánom a kajákat, főleg édességet mint előtte, és ha nem eszem, akkor nincs elég tejcsi:/De ezt anyumtól örököltem, mármint ő is hízott szoptatás alatt...Ez mondjuk engem nem is izgat annyira, inkább az hogy totál nincs energiám...éjszaka már nem szopik, de sokszor kell felkelnem, és nap végére olyan vagyok mint egy mosott rongy.Ráadásul semmi kedvem sincs a házimunkához:/

Engem ez most jobban aggaszt...

2011. febr. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is 4 hónapja szültem és még 10 kg rajtam van, ami nagyon idegesít. Igaz már kb 1 hónapja nem szoptatok, mert elapadt a tejem. Pedig hatalmas melleim vannak és voltak is. Terhesség előtt F kosaras volt, most G. Na képzeled hogy az én mellem mennyit takar a hasamból :D De a páromat nem zavarja és így is nagyon kíván. De tavaszra nagyon vissza szeretném nyerni a vékony testalkatom. Remélem sikerül :)
2011. febr. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Jó olvasni, hogy nem vagyok egyedül sajnos ezzel a problémával...

Én is szeretnék tavaszra visszafogyni a régi súlyomra rajtam legalább 15kg felesleg van.Futni lenne jó mert az egy kicsit ki is kapcsolna de akkor meg félő, hogy elmegy a tejem szóval nem egyszerű!

2011. febr. 23. 09:23
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia.Én egy éve szültem pont a mai nap:)Terhesség alatt felszedtem majd 20 kg.Nekem sem tudott szopizni a kislányom (befele forduló mellbimbó)így fejtem.Előtte sem volt nagy mellem de most háttt tényleg mint ahogy az előttem egyik válaszoló írta mint két aszalt szilva.rettenetes.szóval fél éve kb elkezdtem fogyózni.akkor majd 67 kg-ról indultam és 15 kg fogytam.és mai napig fogyok és fogalmam sincs mitől...lassan eljuttok a tinédzser kori súlyomhoz.a bőröm most vmivel jobb mert voltam 3-szor szolizni.de legjobban a cicim zavar és már én is kezdem szégyellni sajnos a párom előtt:( de megfogadtam a második babával nem fogok így zabálni és megpróbálok egészségesebb kajákat magamhoz venni....
2011. febr. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!