Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Taktikai tanácsok érdekelnének...

Taktikai tanácsok érdekelnének, ki hogy is csinálja? Eszik a baba pl. főzi vagy gyümölcs, biztos hogy egy baba se ússza meg foltok nélkül. Ilyenkor egyből öltöztetitek,és mosás vagy leveszitek,de a köv. étkezésnél ráadjátok?

Figyelt kérdés
Én egy kis foltnál még hagyom rajta,mert állandóan csúszik.mászik a földön,de ha nagyobb a paca,akkor átöltözés jön,és áztatás.De sokszor egy kis foltnál is rosszul érzem magam,hogy úgy hagyom,de akkor nem győzném ruhával,mert ugye a nyáltól átázott ruha miatt is öltözünk.Nálatok hogy van ez?
2009. febr. 15. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én babámnak állandóan előke van a nyakában. Sok mindent kitudok védeni vele, de persze azért így is előfordulnak "balesetek". De akkor is egyszerűbb előkét cserélgetni, ha kell, napjában 2-3-szor is.
2009. febr. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az előkét a drága hajtogatja,visszahajtja,egyfolytában matat vele,szval nem igazán marad meg a nyakában.
2009. febr. 15. 09:58
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintme fogjál be egy "evős" pulcit, vagy réklit, vagy valami olyat, amit könnyű ráadni.

Bár mi még csak a nyáltól öltözünk, de én igy fogom.

2009. febr. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni előke anyagból készült ingszerű valamit amibe belebújtatod a kezecskét és hátul kötöd meg, olyan mint az esőköpeny de kifejezetten babák etetéséhez. Én is gondolkoztam rajta pont azért mert mi sem bírtuk az előkét, mindig tépte.
2009. febr. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy kis folttól semmi baja nem lesz,ne aggódj ilyeneken.Mi sem tűrjük meg az előkét,azzal játszik csak,mással nem foglalkozik,míg a nyakában van.Én úgy csinálom,h vannak rosszabb állapotú turis cuccaink,és ezeket adom rá itthon.Meg a szebbeket is,ha pl nem jött ki belőle a paradicsomfolt,hiába mostam.Itthon nem szépségverseny,egy egy folt még külön jól is illik a szeméhez:)

6 hós kisfiú anyuja

2009. febr. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sem öltöztetem át! Akkor egész nap öltözködnénk... :) Előkét használunk, de bele szokott nyúlni a tányérba, ha nem vagyok elég gyors, azt pedig mindenhová szétkeni. De ha vigyázok is, akkor a maszatos száját dörzsöli meg, úgyhogy mindegy. Egy kis folt, vízcsepp elfér! Ez csak ruha... Amúgy van 1-2 gyönyörű darab, amit vendégségbe veszünk fel, a többit pedig "beáldozom". Amúgy meg utál öltözködni, minek kínozzam?
2009. febr. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!