Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes babank arra kel hogy...

6 hetes babank arra kel hogy nyom es erolkodik, sir adtam neki az infacolt 2 hetig akkor ez azt jelenti h nem segitett neki? ez utan kiprobalhatom a grapewatert vagy ne keverjem?

Figyelt kérdés
2011. febr. 23. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyet szokott kakilni? Kemény az állaga?
2011. febr. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szep sargat es nem kemenyet kakil.
2011. febr. 23. 10:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Az en fiam is ezt csinalta 6 hetes kora korul,kb.2 hetig,mondjuk o nem sirt,csak arra kelt,hogy erolkodott,es nyomott.Ilyenkor peluscsere kozben popsitorlovel torolgettem neki a vegbelnyilasanal,es emelgettem a labait, majdnem mindig kaki lett a vege,de puki biztosan,aztan megnyugodott.Szirupokat nem nagyon adtam neki,nem volt hasfajos.

4hos kisfiu anyukaja :)

2011. febr. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok!

Nem ertem,hogy lehet egy anyatejes baba kakija kemeny?Tolem is sokszor kerdezik,hogy kemenyet kakil?Mar hogy kakilna kemenyet,amikor csak folyadekon el?

Ha neha szorulasa van,es meglazmerozom,akkor sem kemeny...

Bocsi,de ezen kiakadok!

2011. febr. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Énis ugyanígy vagyok.Megkérdeztem a dokit is miért van ez.Aztmondta vagy tele a pocija vagy csak nyomogat.Nincs ezzel semmi gond.Énis adtam neki infacolt:semmi,espumisant:semmi,gripe watert:na ez jól megfosatta ezt sem adtam.Most is éjjel arra kel hogy nyomogat.Van hogy sír is.Próbáld+ tornáztatni.További boldog babázást!1hónapos kislány anyukája
2011. febr. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!