Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6hós babám ma leesett az...

6hós babám ma leesett az ágyról? Férjem szerint borzalmas anya vagyok? Most valóban én is így érzem

Figyelt kérdés

Eddig még sosem fordult elő ilyen! Ma délután elaludt(nagyon nyűgös volt) ezért a nagyágyban, én pedig nagyon éhes gondoltam kiszaladok a a konyhába csinálni egy szendvicset, körülbelül 2percvolt az egész,siettem vissza, addigra a földön feküdt a fiam,és sírt.

Felvettem megnyugtattam, azóta nem sírt,szerintem csak megijedt, ha nagyon megütötte volna magát, tovább sírt volna.

Férjem hazajött elmeséltem neki, és teljesen kiakadt hogy milyen rossz anya vagyok,meg szegény gyerek...

Veetek voltilyen?

persze én is nagyon megilyedtem, de az a lényeg hogy nem lett semmi baja.


2011. júl. 15. 21:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
8%
Orvos látta azóta? Ha nem láttad, hogy hogy történt, azt sem tudhatod,hogy a fejét beverte-e. Mi van, ha belső vérzése van?
2011. júl. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég paraszt volt a férjed, már bocsi. Szerintem ettől nem vagy rossz anya. Nálunk is esett le a baba az ágyról és nem szólt le emiatt a férjem. Ilyen mindenkinél előfordul. Szerintem nincs is olyan, akinél ne fordulna elő.
2011. júl. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
még anno a védőnő azt mondta ha nem sír, nem nyúgösebb nem hány, vagy nem látok rajta valami nagy változás, akkkor semmi gond, ne vigyem dokihoz, feleslefes
2011. júl. 15. 21:38
 4/21 anonim ***** válasza:
30%
Azért orvos megnézhette volna. De ha nem volt neki eszméletvesztése és felsírt akkor talán nem lehet akkora baj. Úgy emlékszem egyszer velünk is előfordult. A fiam is 6 hónap körül lehetett. Én azonnal orvoshoz vittem és ő mondta ha nem volt eszméletvesztése akkor felesleges kórházba vinni. De fontos a megfigyelése!
2011. júl. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Bocsi, de én az ilyen példák miatt sosem tettem az ágyra. Vagy az ágyában aludt, vagy a játszószőnyegén, vagy rajtunk a legtöbbet. Játszani is mindig a szőnyegre terített pléden játszottunk vele. Nem vagy rossz anya ettől, de gondolom egy életre megtanultad, hogy kiszámíthatatlanok a babák. Én akkor éreztem ilyen rosszul magam, amikor először felállt és nem tudtam elkapni és mint a léc eldőlt. Nagyon sajnáltam szegényt. Nyugodj meg, a férjed eltúlozza. A legnagyobb óvatosság mellett is előfordulnak kisebb-nagyobb balesetek.
2011. júl. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
folyamatosan figyelem hogy nincse valami,deúgyanúgyeszik, iszik, játszik azóta vigyorog folyamatosan,úgy fél órája aludt el!
2011. júl. 15. 21:39
 7/21 anonim ***** válasza:

Elég szemét egy férjed van! Nálunk is leesett a lányom hat hós korában az ágyról, én is csak egy percre mentem ki a konyhába neki főztem és azt kevergettem meg! Hallottam egy nagy huppanást és sírást! Felvettem, hamar megnyugodott és nem volt vele semmi gond! Ha aluszékony lesz, vagy hányni kezd, esetleg hőemelkedése lesz, akkor vidd orvoshoz, de ha nincs semmi tünet, akkor szerintem nem történt nagy baj!

Nálunk a férjem engem vigasztalt, mert amikor megnyugodott a kicsi én kezdtem el bőgni!:)

Remélem nem lesz semmi gond!Nyugodj meg nem vagy rossz anya!

2011. júl. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

valóban nagyon rossz anya vagy, ez biztos.

mi az, hogy nem zárod gumiszobába a 6 hónapos csemetédet????? mondjuk úgy 10 éves koráig! vagy 15! ;)


mindenkivel előfordul, lesznek ennél még cifrább dolgok is!

múltkor motorozott a fiam, valamibe megakadt az első kerék, arccal előre, belefejelt a betonba! az ínye felszakad, a szája felrepedt, a homlokán meg az orrán nem volt bőr, térde, könyöke is csúnya volt.

na akkor én milyen anya vagyok? :)


férjed nagyon hülye, már bocsánat, de ilyet mondani...

2011. júl. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
Nálunk is leesett a baba az ágyról mikor az apja vigyázott rá... de nem lett semmi baja.
2011. júl. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
21:39-es vagyok, amikor el kezdett járni a kisfiunk még volt egy nagyobb balesete, megbotlott és a homlokán lett egy nagy dudor, ami még azonnal lila is lett. Az íróasztal lábának az élébe ütötte be a fejét. Hát levegőt is alig kaptam, ahogy megláttam, de kutya baja sem lett, sírt szegény nagyon. Gondolom nem túl magas az ágy nálatok és szőnyegre gurult le a babád. Nyugodj meg. Látod, én hiába vigyáztam és vigyázok rá, mégis becsúsznak ilyen balesetek. Vettünk az asztal sarkára védők, egyszer nem ment neki, viszont ahogy elérte, lerágta. :) Így nem tettem vissza, még lenyeli, ettől féltem inkább, mintsem beüti oda a fejét.
2011. júl. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!