Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babámnak már elkezdt...

6 hónapos babámnak már elkezdtem a gyümit és főzeléket adni. Amúgy anyatejes, de most megjött és alig van tejem. Még nem váltottam ki étkezésket. Mit adnátok neki este és amikor nem elég neki a tej? A védőnő azt mondja tápszert már ne adjak.

Figyelt kérdés
Milyen tejpépet lehetne adni, és adhatok e egyáltalán neki? Melyik márkát ajánljátok? Hol tudok venni? Zavar, hogy esetleg éhes marad. Most jött meg harmadszorra és ilyenkor mindíg ez van. Szerencsére aztán visszajön a tejci...Jah, és a cumisüveg nem jön be neki, szóval hogyan adjam?
2009. febr. 15. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Én hippes tejpépet adtam neki.Van belőle grízes,banános,vaníliás, barackos,stb 4 hónapos kórtol már lehet adni,kiskanállal.DM-ben lehet kapni.
2009. febr. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Adhatsz neki különböző tejpépeket.

Ha nem szeretnél neki még tejet adni akkor ajánlom neked a Holle rizspépet, ez bio és már 4 hónapos kortól adható.Tej-, cukor- és gluténmentes.Mi ezt használjuk.


7 hónapos fiú anyukája

2009. febr. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is hippes tejpépet adok a kisfiamnak. A natúr a kedvence de vannak gyümisek is. Szerintem ez sok helyen kapható. Dm, Rossman, Auchan, stb., ....
2009. febr. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2009. febr. 15. 15:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk a milupa vaníliása vált be. 4 hós kortól adható.Először délelőtt adjál neki, nehogy fájjon tőle a pocija vagy kicsattogjon tőle.

2009. febr. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én babám nagyon szereti a bébiételt is ,nagyon finomak a gyümöcsösek ,még nekem is izlik, azt is megpróbálhatod.
2009. febr. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!