Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért bukik és csuklik?

Miért bukik és csuklik?

Figyelt kérdés
4 hetes kislányomat hiába büfiztetem, sokszor semmi, persze ébredés után, tisztábatétel közben ha a fekenét emelgetem, azonnal nekilát bukni, és szinte mindig csuklik. Nem értem. Hallani kéne, sokszor úgy csuklik, hogy közben büfög, egyidőben. 3 óránként eszik.
2009. febr. 15. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Meg is válaszoltad, azért mert a fenekét emelgeted. A pocakban még marad hami, ahogy felemeled, torlódnak a belső szervek, gyomor nekinyomódik a rekeszizomnak, elkezd csuklani. A csuklás a rekeszizom ismétlődő összehúzódása. Ezért csuklik akkor is ha túl sokat vett. Ezért van a bukás is, kinyomod belőle a hamit. Persze ezzel nem ártasz, de ha el szeretnéd kerülni, ne emeld olyan magasra a popót.
2009. febr. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szio!Mi is így voltunk az elején sokat bukott,és csuklott!Mivel még picik ez gyakori náluk!Én is így jártam hiába büfizettem,semmi,végül bukott!Mára már ez ritka,mert megtanult büfizni!Nekem a doki azt mondta,hogy sétáljak vele úgy könnyebben büfizik és igaza lett!Igaz hosszú és maceráns,de nekünk bevált!Meg mohó is volt nekünk az is közrejátszott!

2 hós baba anyukája

2009. febr. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a védőnő azt mondta, minden étkezés előtt adjak neki infacolt, mert ő sem tudott büfizni. Ez tényleg bevállt. Mostmár 7 hónapos és már magától is tud. Gyógyszertárban recept nélkül kapható.

A csuklás ellen sokmindent nem tudsz tenni. Ha nagyon sokáig csuklik, esetleg egy ici-pici citromlét adhatsz neki, vagy cicit...

2009. febr. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!