Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi vált be hasfájásra?

Mi vált be hasfájásra?

Figyelt kérdés
2 hetes kisbaba
2011. febr. 24. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Gripe water, amit 1 hós korától lehet adni. Mi napi 1x adtuk csak, az esti szopizás közben, a nurofen-hez adott pipettával adagoltuk.
2011. febr. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sokaknak nem, de nekünk az Infacol segített. Bár az is lehet, hogy nem nagyon volt hasfájós a babám. Így, kb. 1 hét volt, ami úgy igazán rázós volt, innentől adtam neki, (ez kb.1 hónaposan volt) és azóta sincs semmi baj. Most 4 hónapos.
2011. febr. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk a sok gyógyszer reklám ellenére csakis az édesköménytea!Pedig mindent kipróbáltam,mivel kisfiam extra hasfájós volt.Pedig mostanság mindenki teaellenes,de én pl 13 éve3 is ezt adtam a kislányomnak és bevált.Baja nem lett sem neki,sem a fogával.
2011. febr. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia. mi nagyon sok mindent ki próbáltunk és csak a sab simplex segitett de az nagyon!! :) olyan volt tőlle a babám mintha kicserélték volna!!
2011. febr. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kjuca válasza:
Nekünk is kb. 2hetes kora körül kezdődött a hasfájás. Minden nap hasonló időpontban kezdődött és 3 órán keresztül tartott. 6hetes koráig a Gripe Water (ebben az időszakban Magyarországon nem lehetett hozzájutni) kivételével mindent kipróbáltunk (Infacol, Espumisan csepp, orvos által felírt görcsoldó, cseresznyemag párna, masszírozás, sétálás, fürdetés...). Ezek minimálisan csökkentették, de el nem mulasztották a hasfájást. 6hetes-en mentem a kontrollra a nőgyógyászhoz, Ő adta a tippet, ami nekünk bevált, hogy a hasfájás előtti étkezést váltsuk ki tápszerrel. Már az 1. alkalommal megszűnt a hasfájás és 3 hét után a tápszert is elhagyhattuk, mert a hasfájás teljesen megszűnt. Azóta a sokat síró Babócánk vidám, sokat nevető és szinte soha nem síró baba lett. Természetesen nem minden hasfájásra megoldás ez, de nekünk azonnal, mint egy csodaszer vált be.
2011. okt. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!