Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasfájásra mi vált be, - sürgős?!

Hasfájásra mi vált be, - sürgős?!

Figyelt kérdés

Ma 1-től üvölt a kisfiam, már én is sírtam vele... :(

Infacol, gripe water, pocimasszázs, mecsek baby tea nem vált be. Egyedül a ringatás jön be néha egy-egy 5 percre.

5 hetes, 4 napja küzdünk ennyire, de alapjában már az első héttől hasfájós.

Én nem ettem-ittam puffasztót.

A baba is alig eszik így, 300 milit csak egy nap a bő 500 helyett. :(


2010. júl. 8. 17:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekünk az Infacol!Ja és segített ha kicsit hasra fektettük!És tényleg elmúlt 3 hónapos korára minden baj:)))
2010. júl. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az mindig bejött, ha a karunkon ringattuk úgy, mint egy lajhárt. Buksi a könyökhajlatban, keze, lába lóg a karod 2 oldalán.
2010. júl. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szintén karon lógatás, Espumisan cseppek... vagy gyógyszertári papaverines görcsoldó.


Kitartás!

2010. júl. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is a hasra fektetés. Infacolt adom de az nemigen használ. Én a légzésfigyelő miatt merem hason altatni, azóta sokkal jobban/többet alszik. Napközben is jobb a kedve. Ja, 6 és fél hetes.
2010. júl. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Pocakra tegyél kis meleg türcsit,lehet finoman bicikliztetni,ki kell dolgozni a szeleket!Amúgy az infacol jó de nem azonnal hat,vártunk mi is kb.4 napot a hatásra és bejött:)

1.

2010. júl. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
nem akarlak elkeseríteni, de nálunk a türelem-türelem-türelem vált csak be... a doki azt mondta, mire mindent végigpróbálunk, magától elmúlik, és igaza is lett. szerencsénk volt, 2,5 hónapos volt, mikor egyik napról a másikra elmúlt. addig du. 3-tól este 11-ig vigasztalhatatlanul sírt, apával felváltva lajhárban ringattuk...
2010. júl. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
uccsó vagyok, még a meleg fürdő is elvonta afigyelmét, fürdés alatt sosem sírt...
2010. júl. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Apa most hozza haza a papaverines oldatot, reménykedek...

Textilpelust melegítek neki a hasára, köszi, kipróbálom!

Az Infacolt már kapja vasárnap óta minden szopi előtt, de eddig nincs eredmény.

Megyek, és ringatom... :(

2010. júl. 8. 18:33
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél szélcsövet nekünk használt !
2010. júl. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szia. A szélcső valóban nagyon jó, érdemes venni. A papaverintes görcsoldóval vigyázz, mert ha megszokja a szervezete, akkor már nem hat.Mi így jártunk. Persze nem pár napról van szó, hanem két hétről. Naponta 4-5 alkalommal adtuk neki, mert teljesen jól volt tőle baba. Most újra infacol és grip water és alig aludtunk az éjjel :( Remélem nektek is hatásos lesz, majd írd meg. addig is kitartás és türelem!
2010. júl. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!