Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasfájásra nektek mi vált be?

Hasfájásra nektek mi vált be?

Figyelt kérdés

8hetes a kislányom tápszeres,mellé kevéske tejet kap...

Már az 5.tápszernél tartunk,de egyik sem jó...Most a Milupa Milumil komfort1-et eszi...de ez sem jó..Nem nyugszik el...tekereg,..nyökörög..sír...Gripe water nem használt,édesköménytől jobban fájt neki...Kezdetekben kapta az infacolt...de akkor még nem fájt neki ennyire a hasa így nem tudom,hogy mennyire hatott..

Mit csináljak??mit adjak neki??milyen tápit??vagy próbáljak meg vmilyen gyógyszit vagy teát???


2011. okt. 5. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


A mi dokink a Beba HA-s tápszert ajánlotta, beválni bevált, csak nem ízlett a kislányomnak. Én a DM sajátmárkás Bio tápszerét veszem immáron 3 hónapja (most 5hónapos), és semmi gondunk vele. Amúgy az infacol nálunk használt!

2011. okt. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk semmi :( Csak az idő segít, úgy vettem észre.
2011. okt. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 haramia ***** válasza:

szia!

nálunk az espumisan cseppek és a pocakmasszírozás úgyahogy segített, de valóban..főleg az idő :(

2011. okt. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!!akkor ahogy sejtettem..:majd elmúlik...Már mindent próbáltunk,és fogalmam sincs mit tehetnék még...Remélem ez a táp beválik,ha nem akkor nem tudom mi lesz...mire váltunk...:-((
2011. okt. 5. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!