Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatom a 7 és fél honapos...

Adhatom a 7 és fél honapos gyereknek a Danonino joghurtot?

Figyelt kérdés
sima joghurtot meg tejfölt már evett.
2009. febr. 15. 16:31
 1/10 anonim ***** válasza:
51%

Szia!


Egy éves kor alatt nem adhatsz tejet és tejterméket, mert allegrizál...

Szerintem csinálj inkább gyümölcspépet neki uszira vagy tejpépet amit lehet kapni...

Még az is allergizálhat elég lesz egy éves kora után is.....

Eszti

2009. febr. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%

Én 8 hónapos korától adom a kisfiamnak, és nem lett tőle baja. Annyi mindenre mondják már, hogy allergizál szinte semmit nem adhatnánk a gyerekeknek:)

Az én kisfiam például a forralaltlan csapvízre allergiás! Erre ki gondolt volna???

Adjál neki, persze először csak keveset, majd kiderül mi lesz. Ha valami baja lesz tőle, az úgyis hamar kiderül, és utána majd nem adsz neki.

Jó étvágyat a babádnak:)

2009. febr. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Én fiam is 7,5 hós, pár napja adtam neki vaníliásat és imádja.
2009. febr. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Én is adom a 8 hónapos kislányomnak.Nagyon szereti.És sokak megrökönyödésére:vaniliás krémtúrót is!!!!!Na most lepontozhattok.:)))
2009. febr. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%

Elolvastátok mi van benne?

Tele van guargumival :-(

2009. febr. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%
ÚRISTEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. febr. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
24%
azt adtok a gyerekeiteknek, amit akartok... akik itt viccelnek rajta hogy ez van benne meg az... hát gratulálok. Ez nem bátorsági verseny, hogy hú, ti mertek ezt meg azt adni neki? A babáknak nem kell annyira a változatosság, mint nekünk az étkezésben, ha minden nap ugyan azt esznek egy hétig, az sem zavarja őket. Na persze egyszerűbb kibontani a krémtúrót, mint főzni valami egészséges kaját. Egy étel minél jobban feldolgozott annál kevésbé egészséges. A krémtúró pl sosem látott túrót... én többet nem jövök erre az oldalra, mert itt csak a hülyeség megy, valaki feldob valami idióta kérdést aztán akik egyetértenek vele kis bandát alkotnak és veregetik egymás hátát: hát persze hogy adhatsz neki 4 hónaposan marhapörköltet, mi baja lehet?? na megyek kiderítem hogyan tudom magam töröltetni innen. Sok szerencsét nektek! És jó egészséget a gyerekeiteknek!
2009. febr. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%
Én sem adnék a lányomnak 1 éves koráig tejterméket (mert szerencsére tudok szoptatni), de Danoninot még utána sem! Tényleg érdemes elolvasni, hogy mi minden van benne...! Szerintem a Te kedved is el fog menni tőle! Inkább rendes joghurtot keverj össze gyümölccsel, sokkal egészségesebb, és pillanatok alatt készen van. Ha vizet öntesz hozzá, akkor remek ivólé lesz belőle! Én magamnak is ilyet csinálok!
2009. febr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%
Nekem azt mondta a védőnő, hogy gyümölcsjoghurtot adhatok a 11 hónapos babámnak. Jobban megeszi, mint a főzelékeket. :) De vettem neki kimondottan bébipudingot és azt is imádja.
2009. febr. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
84%
Akik szerint 1 éves kor alatt nem adható tejtermék azoknak üzenem hogy olvassák el a szakkönyveket vagy a babaszakácskönyvet,mert bizony 7-8 hótól adható tejtermék,margarin pedig már 6 hótól lehet főzelékbe és az véletlenül nem tejtermék?Csak arra lett volna kíváncsi a kérdező mikortól adható a danonino,mert nincs ráírva,nem pedig vitát és okoskodást akart.Szerintem adható,szegény gyerekeknek kell kálcium és vitamin,régen a házi tejtől sem volt bajuk a babáknak,most meg már akkora felhajtást csinálnak ebből.
2009. febr. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!